Foto: MovieStillsDB

Culkin mieri na TV obrazovky!

Niekdajšia detská hviezda Macaulay Culkin v našich srdciach zostane naveky zafixovaný ako malý Kevin z kultovej vianočnej komédii. Dlho sme o ňom z médií počuli len v súvislosti s rôznymi excesmi a známou kaouzou zneužívania detí Michaelom Jacksonom, Culkin však chystá veľký návrat na televízne obrazovky.

Ako na svojom Instagrame informoval tvorca populárneho hororového seriálu American Horror Story, Ryan Murphy, desiata séria privíta množstvo už známych tvárí a novým prírastkom v obsadení bude aj (problémový) herec Culkin.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

Správa sa internetom rozšírila rýchlosťou blesku a aj napriek jeho dávnejším drogovým problémom, majú fanúšikovia seriálu American Horror Story z prírastku medzi hlavnými hrdinami nesmiernu radosť. Zatiaľ ale nie je známe, koho si Culkin v okrúhlej desiatej sérii antologického hororového seriálu zahrá.

Aj starí známi

Okrem neho sa môžu fanúšikovia AHS tešiť aj na navrátilcov – herečku Sarah Paulson a Evana Petersa, ktorí v predchádzajúcej deviatej sérii s podtitulom 1984 chýbali. Po ročnej pauze sa vráti aj obľúbenkyňa Kathy Bates a mnoho ďalších známych hviezd ako Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross a Finn Wittrock.

Okrem hereckého obsadenia desiatej série ale nie je známe vôbec nič a Murphy necháva aj naďalej fanúšikov AHS v napätí. Do vysielania stanice FX sa vráti na jeseň, rovnako ako to bolo aj v predchádzajúcich sériách.

Miliarda divákov

American Horror Story je antologickým projektom, pričom každá jeho séria zobrazuje iný príbeh. Jednotlivé série sú ale zároveň zvláštnym spôsobom poprepájané.

Dovedna vzniklo 103 epizód, ktoré podľa portálu Coming Soon videla už viac ako miliarda divákov naprieč celým svetom. V minulosti boli okrem už vyššie spomenutých hercov jeho hviezdami aj veľké mená ako Lady Gaga, Angela Bassett, Taissa Farmiga, Emma Roberts, Jessica Lange, Connie Britton či Dylan McDermott. Seriál bol v priebehu deviatich rokov vysielania 95-krát nominovaný na ceny Emmy, 16 z nich vyhral, rovnako tak aj dva Zlaté Glóbusy.

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )