squid game

Foto: MovieStillsDB

78-ročný O Yeong-su má na krku poriadny problém.

Ak si si približne takto pred rokom naplno užíval sledovanie seriálového hitu Squid Game, určite si veľmi dobre spomínaš na hráča 001. Išlo o starého muža, ktorý tu zohral veľmi významnú postavu. Na základe poslednej časti každý z nás očakával, že sa objaví aj v pripravovanej 2. sérii, nakoniec sa tak ale nemusí stať.

Portál Variety totiž informuje, že 78-ročný herec O Yeong-su bol obvinený zo sexuálneho zneužitia, ku ktorému malo prísť ešte v roku 2017.

Herec je držiteľom Zlatého glóbusu

Juhokórejský prokurátor uviedol, že O Yeong-su sa mal v roku 2017 nevhodným spôsobom a neoprávnene dotýkať nejakej ženy, ktorá sa ho rozhodla udať.

Herec má aktuálne 78 rokov a v januári sa stal prvým Juhokórejčanom, ktorý získal Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe.

Obvinenie poprel

Herec zatiaľ napriek obvineniu zadržaný nebol, a prešetrovaný je na slobode. Podľa miestnych médií toto obvinenie poprel. Pre kórejskú televíziu JTBC povedal, že ženu len držal za ruku, keď sa prechádzali pri jazere. 

Napriek tomu sa už ministerstvo kultúry v Soule rozhodlo pozastaviť vysielanie vládnej reklamy o regulačnej inovácii, v ktorej účinkoval.

Fanúšikovia seriálu preto čakajú na to, ako celý prípad dopadne — či sa jeho vina potvrdí, alebo či ho aj v prípade dokázania neviny uvidíme aj v druhej sérii.

Najnovšie články