Foto: MovieStillsdDB

Milovníci hororov si prídu určite na svoje.

Dlho očakávaný trailer na pokračovanie legendárnej adaptácie Stephena Kinga It konečne uzrel svetlo sveta. A fanúšikom sľubuje poriadnu dávku strachu a napätia. 

Film It si v roku 2017 získal množstvo fanúšikov po celom svete. Našli sa však aj takí, ktorí neboli úplne s filmovým spracovaním spokojní a vyčítali mu, že sa svojou nie veľmi desivou atmosférou, príliš vzdialil svojej knižnej predlohe, ktorá dnes patrí medzi to najlepšie vo svojom žánri. Tento rok sa však It dočká svojho pokračovania a jeho tvorcovia sa rozhodli dať si naozaj záležať a divákom priniesť to, po čom skutočne túžia.

Foto: MovieStillsdDB

Jessica Chastain, ktorá stvárni jednu z hlavných úloh, ešte marci v relácii Jimmyho Fallona prezradila, že sa môžeme tešiť na najkrvavejšiu scénu v histórii hororov. Ako uviedol portál Screenrant, aj samotný režisér Andy Muschietti, ktorý sa zaslúžil o realizáciu oboch filmových adaptácií, ihneď po avizovaní pokračovania uviedol, že druhá kapitola bude ešte desivejšia a plienky budú potrebovať nie iba deti, ale aj dospelí.

A ako ukazuje prvý trailer, je to skutočne tak a máme sa naozaj na čo tešiť. Dej príbehu sa posunie o 27 rokov dopredu a z detí terorizovaných desivým klaunom Pennywiseom, sa medzičasom stali dospelí ľudia. V pokračovaní sa Bill Skarsgård vracia a to ešte v strašidelnejšej podobe. A spolu s ním aj ďalšie nástrahy a nebezpečenstvo.

Spokojný je aj Stephen King

Samotný autor predlohy uviedol v príspevku na svojom Twitteri, že by sme sa na pokračovanie It naozaj mali tešiť. V hlavných úlohách sa predstavia James McAvoy, Jessica Chastain alebo Bill Skarsgård. Zatiaľ čo sa však v knižnej predlohe Kinga príbeh odohráva v roku 1985, filmoví tvorcovia ho preniesli do roku 2017.

Vzhľadom na úspech prvej časti sa dá predpokladať, že si jej pokračovanie tiež nájde svojich fanúšikov. A zaručene aj medzi milovníkmi pravého hororového žánru, keďže už samotný trailer ukazuje niekoľko naozaj desivých momentov.

Pozrite si nový trailer a nalaďte sa ním na pokračovanie kultového It, na ktoré sa môžete tešiť už 6. septembra

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy