Foto: Netflix

Táto novinka kraľuje rebríčku na Netflixe.

Novinka s názvom Supacell predbehla Bridgerton a stala sa najsledovanejším seriálom na Netflixe. V ľuďoch ale vyvoláva zmiešané pocity. Niektorí jej naozaj nevedia prísť na chuť a zanechávajú slabé hodnotenia.

Článok pokračuje pod videom ↓

Rebríčku dominuje táto novinka

Ako informuje web What to Watch, 6-dielna seriálová novinka na Netflixe s názvom Supacell (Supergen) sleduje skupinku piatich obyčajných obyvateľov južného Londýna, u ktorých sa náhle objavili rôzne superschopnosti.

Drogový dealer Rodney napríklad zistí, že odrazu je extrémne rýchly. Jedna z postáv si žije svoj obyčajný život: Michael práve požiadal svoju priateľku o ruku, keď sa ale zrazu ukáže, že dokáže cestovať v čase. Počas jednej z ciest do budúcnosti však zistí, že jeho vyvolenú čaká strašný osud. Jeho misiou sa stane snaha nájsť ďalších ľudí so superschopnosťami a presvedčiť ich, aby mu pomohli zachrániť lásku jeho života.

Toto ľuďom prekáža

Napriek tomu, že seriál je v súčasnosti najsledovanejšou novinkou na Netflixe, v ľuďoch vyvoláva zmiešané reakcie. Na ČSFD má aktuálne len slabých 43 %. Na IMDb má 6,4 hviezdičky z 10. Zaujímavé je, že na Rotten Tomatoes si získal od kritikov 100 % a od divákov 84 %.

Niektorí tvrdia, že seriál ich veľmi milo prekvapil. Iní ale nešetria slovami kritiky a prekáža im všetko, od deja až po herecké obsadenie. Nájdu sa takí, ktorým prekáža, že seriálu dominujú herci tmavej pleti. Vraj sa museli premáhať, aby to vôbec dopozerali do konca. Na sociálnych sieťach sa však objavili aj komentáre od ľudí, ktorí sa druhej série nevedia dočkať. Vyhrážajú sa dokonca, že ak Netflix neprinesie pokračovanie, zrušia predplatné a už nikdy sa k streamovacej službe nevrátia.

Uložiť článok

Najnovšie články