Foto: profimedia

Kate vraj počas kráľovských osláv mala na sebe tony mejkapu.

Princezná Kate sa po dlhom čase objavila na verejnosti práve počas kráľovských osláv Trooping the Colour. Hoci jej účasť bola dlho otázna, nakoniec mnohých fanúšikov potešila a prišla aj so všetkou parádou. Hoci možno kráľovská rodina verila, že sa tak zbaví špekulácií, opak je pravdou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Marca, najnovšie sa opäť objavilo množstvo „zaručených“ zdrojov, ktoré tvrdia, že Kate trávi hodiny líčením, aby na svojej tvári zakryla stopy, ktoré po sebe zanecháva chemoterapia. Dokonca portál El Nacional citoval stylistku Annitu Ruiz, ktorá mala potvrdiť, že Kate mala na Trooping the Colour parochňu. Podľa rovnakého zdroja vraj prípravy princeznej z Walesu trvali viac ako dve hodiny.

Foto: TASR/AP

Všetko vraj bolo špeciálne vybraté

Mejkap, oblečenie a doplnky na túto príležitosť boli vybrané špeciálne tak, aby zakryli viditeľné účinky jej choroby a liečby, aby sa predišlo ďalším špekuláciám. Jej prípravy podľa zdrojov mali zahŕňať rozsiahly mejkap, parochňu, úpravu obočia a zamaskovanie účinkov chemoterapie a rádioterapie. Okrem toho mnohí ľudia poznamenali, že Kate vyzerala oveľa unavenejšie ako zvyčajne, čo je ďalší vedľajší účinok jej liečby.

Verejné vystúpenie Kate upútalo pozornosť širokej verejnosti a hoci kráľovská rodina chcela situáciu upokojiť, mnohí ľudia v ňom opäť hľadali len znepokojenie a znaky toho, že sa snaží udržať svoj vzhľad nedotknutý a zakryť účinky liečby. S veľkou pravdepodobnosťou však opäť ide iba o špekulácie.

Uložiť článok

Najnovšie články