Foto: SITA/Instagram - veghattila

Végh zverejnil súkromnú komunikáciu bez jej súhlasu.

Včera sme vás informovali o tom, že spoločnosť Renault Slovensko ukončila spoluprácu s influencerom a profesionálnym športovcom Attilom Véghom, a to na základe politickej aktivity.

Jasné stanovisko spoločnosti

„Vec, ktorú chcem prebrať, je ukončenie spolupráce s Attilom. Náš generálny riaditeľ ma upozornil na fakt, že naši ambasádori by mali ostať politicky neaktívni. Francúzska firma má takto nastavené pravidlá,“ znelo v súkromnej správe, ktorú napísala manažérka Renaultu Ivana Obadalová Attilovmu manažérovi. Végh sa totiž zapojil do prezidentskej kampane a verejne podporil Pellegriniho.

Zrejme však nerátala s tým, že zápasník túto komunikáciu zverejní na svojom Instagrame. K incidentu sa vyjadrila pre Denník N. „Som nesmierne sklamaná neférovosťou manažmentu pána Végha, ktorý bez môjho vedomia zverejnil našu súkromnú internú komunikáciu, kde je vyjadrený aj môj súkromný osobný názor, a ani ma nepožiadal o povolenie na jej šírenie,“ povedala.

Hovorí, že práve z tohto dôvodu bol mail napísaný tak neformálne a ľudsky. Nešlo o oficiálne vyjadrenie spoločnosti. Obadalová žiadala Frankoviča, Véghovho manažéra o osobné stretnutie, ku ktorému však nedošlo. Na záver dodala, že ukončenie spolupráce bolo oficiálne rozhodnutie zastúpenia francúzskej automobilky na Slovensku.

Uložiť článok

Najnovšie články