Foto: Profimedia

Angus Cloud zomrel 31. júla, mal len 25 rokov.

Hercova rodina vo vyhlásení uviedla, že Cloud sa snažil vyrovnať sa s nedávnym úmrtím svojho otca a mal pretrvávajúce problémy s duševným zdravím. Pitva ale odhalila, že si nesiahol na život zámerne.

Americký herec Angus Cloud, známy najmä zo seriálu Eufória, zomrel 31. júla vo veku 25 rokov. V zmienenom seriáli Eufória, ktorý získal nomináciu na cenu Emmy za najlepší dramatický seriál, Cloud dostal rolu lakonického drogového dílera Fezca O’Neilla. Dovtedy nemal žiadne herecké skúsenosti. Kastingová riaditeľka Jennifer Vendittiová si ho všimla, keď kráčal po ulici v New Yorku.

V tele mal smrteľnú kombináciu drog

Hercova rodina vo vyhlásení uviedla, že Cloud sa snažil vyrovnať sa s nedávnym úmrtím svojho otca a mal pretrvávajúce problémy s duševným zdravím. „Jediná útecha, ktorú máme, je vedomie, že Angus sa opäť stretol so svojím otcom, ktorý bol jeho najlepším priateľom,“ napísala. „Angus otvorene hovoril o svojom boji s duševným zdravím a dúfame, že jeho smrť môže byť pripomienkou pre ostatných, že nie sú sami a nemali by s tým sami bojovať v tichosti,“ dodala hercova rodina.

Mnohí sa pýtali, či si Angus siahol na život. Takmer dva mesiace po hercovej smrti ale koroner podľa portálu LADbible potvrdil, že zomrel na následky náhodného predávkovania. Cloud mal v tele smrteľnú kombináciu fentanylu, kokaínu, metamfetamínu a ďalších látok.

Najnovšie články