Foto: MovieStillsDB

Počas nakrúcania ikonického tanca Wednesday sa cítila zle a ako sa ukázalo, bola pozitívna na covid.

Jenna Ortega je za svoj výkon v seriáli Wednesday vychvaľovaná z každej strany. Fanúšikovia si zamilovali jej vzhľad a viaceré scény sa stali virálnymi. Predovšetkým však tanečná sekvencia, ktorá ovládla TikTok a ľudia sa ju v húfoch snažia napodobňovať. Herečka sa však priznala s jednou vecou, ktorá niektorých poriadne zaskočila. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Predstaviteľka Wednesday sa v rozhovore pre NME zdôverila s doteraz nepoznanými podrobnosťami a priznala, že pri nakrúcaní tanečnej scény na školskom plese mala covid.

„Je to šialené, pretože to bol môj prvý deň s covidom, takže natáčanie bolo hrozné,“ povedala Ortega.

Cítila sa, ako keby ju prešlo auto

Detailnejšie opísala priebeh nakrúcania, ktorý pre ňu nebol príjemným. Uviedla, že nebýva chorá, no v tomto prípade sa cítila, ako keby ju prešlo auto a škrabalo ju v hrdle. Kým čakali na výsledok testu na koronavírus, dopovali ju liekmi.

Ako uvádza UNILAD, keď sa potvrdilo, že herečka má covid, bola z nakrúcania stiahnutá.

Niektorých fanúšikov seriálu ale táto úprimná spoveď zaskočila a na Ortegu sa začala valiť vlna kritiky na Twitteri.

Foto: MovieStillsDB

Obrovský hejt

„Jennu Ortegu, ktorá mala počas natáčania covid a nebola chránená, by sme nemali chváliť. Štáb mohol svojou nezodpovednosťou niekoho ohroziť alebo zabiť,“ napísala jedna z užívateliek a podobných príspevkov na sociálnej sieti Twitter nájdete oveľa viac.

„Je hrozné, že natáčala tanečnú scénu, keď mala covid. Absolútna neúcta ku svojim kolegom,“ pokračovala ďalšia. „Milujem Jennu Ortegu, ale prečo to znie, ako keby sa chválila tým, že pracovala chorá a čakala na covidový test? Ktorý navyše skončil pozitívne… Prečo je vystavenie celého štábu a obsadenia ťažkému vírusu taký flex?“

Druhá strana však herečku obraňovala s tým, že iba pracovala a štáb si bol vedomý toho, že je chorá, no nakrúcanie neprerušil. Takže to vlastne nie je jej chyba.

Najnovšie články