V USA sa len pred pár dňami konali dlho očakávané prezidentské voľby. Novým prezidentom USA sa stal Donald Trump a čoskoro sa nasťahuje do Bieleho domu. Najskôr sa však teraz už bývalý prezident musí odsťahovať. Kam to bude?

Bývanie v Bielom dome je celkom určite plné napätia a prezidentských povinností. Na druhú stranu celkom určite poskytuje dostatočný luxus pre prezidentskú rodinu jednej z najvplyvnejších krajín sveta. Barack Obama so svojou rodinou už teraz vie, kde sa z Bieleho domu presťahuje. Za svoju 8-ročnú prácu prezidenta si celkom určite zaslúži pohodlné bývanie aj na „dôchodku“. Veď ako prezident znížil nezamestnanosť takmer o polovicu, zvýšil HDP, z Afganistanu stiahol domov 30 000 amerických vojakov a z Iraku viac ako 135 000 otcov, synov, bratov či manželov. Pozrite sa, kde bude bývať teraz.

Nový barák Baracka Obamu a jeho rodiny bol postavený v roku 1928, celkovo pozemok pokrýva viac ako 760 m2, vo vnútri nájdete až 9 spální a jeho cena bola vyčíslená na 5 300 000 dolárov. Obamovci si však dom nekupujú, ale ho majú v prenájme, kým ich dcéra Sasha nedoštuduje strednú školu. Potom sa možno manželia Obamovci presťahujú do nejakého romantického hniezdečka…

RedFin
RedFin
obama-dom-2
RedFin
obama-dom-3
RedFin
obama-dom-4
RedFin

 

obama-dom-5
RedFin

obama-dom-6
RedFin
obama-dom-7
RedFin
obama-dom-8
RedFin
obama-dom-9
RedFin
obama-dom-10
RedFin
obama-dom-11
RedFin
obama-dom-12
RedFin
obama-dom-13
RedFin
obama-dom-14
RedFin
obama-dom-15
RedFin
obama-dom-16
RedFin
obama-dom-17
RedFin
obama-dom-18
RedFin
obama-dom-19
RedFin
obama-dom-20
RedFin
obama-dom-21
RedFin

Vedeli by ste si aj vy predstaviť svoj život v takomto “post” prezidentskom domčeku?

interez.sk (Lukáš M.), businessinsider.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )