Dobrých projektov a nápadov nie je nikdy veľa a každého z nás teda poteší niečo nové a inovatívne. Príkladom toho je nový internetový portál...

Dobrých projektov a nápadov nie je nikdy veľa a každého z nás teda poteší niečo nové a inovatívne. Príkladom toho je nový internetový portál eTržnica.

etrznica3eTržnica prináša nový vietor do slovenského predaja a nákupu cez internet a ponúka inú možnosť ku klasickým slovenským inzertným portálom, pričom umožňuje spojenie medzi kupujúcimi a predávajúcimi s rôznymi možnosťami platby a dopravy. Každý pritom môže predávať či kupovať v podstate akýkoľvek produkt, a navyše je takýto nákup cez internet zabezpečený – chránený priamo eTržnicou.

eTržnica nevyžaduje osobné stretnutie medzi kupujúcim a predávajúcim, takže všetky Vaše aktivity môžete vykonávať v teple pod dekou či v rušnom autobuse. Zdá sa vám to povedomé? Áno, máte dočinenie so slovenským eBayom.

Celý systém je opatrený unikátnou ochranou obchodujúcich partnerov, pri ktorom nikdy nestratíte svoje peniaze z dohľadu a Váš produkt môžete odsledovať na ceste k zákazníkovi. Riziko, že narazíte na podvodníkov, ako sa stáva pri bežnej inzercii, je vďaka tomu minimálne.

Ďalšou skvelou výhodou je, že tu môže nakupovať aj predávať naozaj každý, kto má aspoň 16 rokov. Dokonca si na eTržnici môžete lacno a pohodlne založiť aj vlastný e-shop. Takto môžete svoje produkty predávať rýchlejšie, efektívnejšie a hlavne bez akejkoľvek námahy – eTržnica sa Vám totiž postará o návštevnosť a reklamu, či už ste podnikateľ alebo osoba, ktorá si chce predajom produktov trošku prilepšiť.

Na našom malom Slovensku existuje mnoho inzertných portálov, no žiadny, ktorý by sa dal nazvať skutočným obchodným domom na internete – toto sa pokúsi zmeniť eTržnica, kde sa platba kartou či bankovým prevodom dá uskutočniť priamo na stránke. Čo sa zahraničnej konkurencie týka, v Čechách na podobnom, ale predsa len rozdielnom princípe funguje Aukro, celosvetovo podobne funguje eBay (ktorý je, veríme, viacerým z vás známy). Tak na čo čakať? eTržnica, slovenský eBay, štartuje už onedlho!

www.etrznica.sk

www.facebook.com/etrznica.sk

0
Uložiť článok
Komentovať