Foto: Youtube/Hard Enduro

Jazda mohla skončiť tragédiou.

Na internete sa pred pár dňami objavilo video, ktoré sa okamžite stalo virálom. Na približne minútovom zázname môžete vidieť motorkára, ako prechádza po oblúku cestného mosta v Bytči. Aj keď je vidieť, že motorkár situáciu zvláda s prehľadom, tento počin ohrozil nielen jeho zdravie a život, ale rovnako aj zdravie a život ľudí, ktorí sa práve vtedy na moste nachádzali. 

O trúfalej jazde motorkára informuje portál tvnoviny.sk a zábery už skúma polícia, ktorá by rada zistila totožnosť motorkára. Primátor Bytče Miroslav Minárčik uviedol, že jeho počin si zaslúži divákov, no nie na moste, ale na uzavretej a bezpečnej dráhe. Takto mohol ublížiť okrem seba aj ostatným. Primátor navyše vyslovil obavu, že teraz môže oblúk mosta lákať ďalších.

Aj preto požiadal správu ciest, aby zabezpečila oblúky mosta tak, aby sa na ne nedalo dostať. Dovtedajšie drôty, ktoré tam boli inštalované, niekto jednoducho prestrihol.

Pre TV Markiza sa vyjadril aj motoristický novinár Roman Nadányi, ktorý uviedol, že niekto by mal tomuto hazardérovi prehovoriť do duše. „Predpokladám totiž, že bude chcieť navyšovať svoju fajerinu.“

Pozrite si spomínané video: 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )