Foto: SITA (AP)/TASR (AP)

Dokumenty o Bruecknerovi odhalili nové informácie.

Hlavný podozrivý v prípade zmiznutia Madeleine McCannovej údajne uniesol iné dieťa a prinútil ho k sexuálnym úkonom krátko pred zmiznutím Maddie, tvrdia súdne dokumenty.

Článok pokračuje pod videom ↓

Vinia ho zo zneužitia ďalšieho dieťaťa

Ako informuje Mail Online, Christian Brueckner, 46-ročný odsúdený pedofil a násilník, si v súčasnosti v Nemecku odpykáva sedemročný trest odňatia slobody za znásilnenie 72-ročnej americkej turistky v tom istom letovisku, kde zmizla Madeleine McCann. Súdne dokumenty teraz odhalili obvinenia, že v apríli 2007 uniesol dieťa z pláže a potom ho prinútil k sexuálnym aktom, len mesiac predtým, ako Madeleine zmizla z izby v portugalskom letovisku.

Prípad Maddie je živý aj po takmer 17 rokoch, polícii sa totiž stále nepodarilo zistiť, čo sa s dievčatkom stalo. Nemecké orgány vyšetrujú Bruecknera už päť rokov. V Portugalsku sa zdržiaval v rokoch 1995 až 2007. Istý čas tam žil vo svojom karavane neďaleko letoviska Praia da Luz v Algarve.

Foto: TASR/ AP

Podľa detektívov bola malá Maddie zavraždená

Brueckner napriek všetkému obvinenia naďalej popiera. Súdne dokumenty však odhalili aj ďalší údajný útok na 14-ročné dievča. Malo byť priviazané k stĺpu v prenajatom dome v Portugalsku. Brueckner je obvinený z toho, že ju bičoval a nútil, aby na ňom vykonávala sexuálne úkony, pričom útok údajne nahrával na video.

Detektívi si myslia, že Brueckner malú Maddie zavraždil, no pedofil z tohto zločinu zatiaľ oficiálne obvinený nebol.

Uložiť článok

Najnovšie články