zdroj: Beats for Love

Pokiaľ stále z nejakého dôvodu váhaš s kúpou vstupenky na tohtoročný Beats for Love tak by si mal spozornieť.

Je tu niekoľko ďalších mien, ktoré ťa možno definitívne presvedčia o tom, že tento ročník multižánrového sviatku tanečnej hudby bude ešte viac nabitejší než ten minuloročný. Do Ostravy, okrem iných, v lete zavíta holandská mega hviezda Don Diablo a maskovaný house mág Claptone z Nemecka.

Don Diablo nie je  pre fanúšikov mainstreamovo orientovanej elektronickej hudby žiadnym novým menom. Jeho najväčšie medzinárodné úspechy sa datujú od roku 2013. Jeho raketový rast pokračoval v roku 2014, kedy si založil svoj vlastný label Hexagon, a rok nato odštartoval rovnomennú radioshow.

V roku 2016 prišiel megahit “Cutting Shapes” a neskôr v roku 2018 vydal svoj druhý album “Future”.

“Don Diablo je v hudobnom svete skutočný pojem a je rešpektovaným umelcom takmer 20 rokov, i keď to v širokom okolí nie je toľko známe. Jeho hudobný životopis zdobia kolaborácie s menami ako Coldplay, Ed Sheeran, The Chainsmokers, Tiësto, Emeli Sandé a mnohými ďalšími. Minulý rok sa umiestnil na 7. mieste v ankete DJ Mag TOP 100 DJs a je pre nás veľkou cťou privítať ho na našom LOVE stagei ako vôbec prvého zástupcu z Top 100 tejto ankety” hovorí Kamil Rudolf, riaditeľ festivalu.

Druhým obrovským menom zverejneným v posledných týždňoch je nemecký maskovaný DJ a producent Claptone, ktorého popularita v posledných dvoch rokov stúpa raketovým tempom. Minulý rok sa v rebríčku DJ Mag Top 100 DJs umiestnil na 57. mieste. Svoju unikátnu show v bielych rukavičkách už predviedol na Tomorrowlande alebo Ultra Music Festivale. Jeho tracky  ‚No Eyes‘ alebo ‚Under The Moon‘ a remixy na ‚Liquid Spirit‘ a ‚We Got The Power‘ tento rok roztancujú aj House stage v Dolních Vitkovicích. Na tomto stagei ich doplní škótske duo Illyus & Barrientos, od ktorých si nechal sám Claptone zremixovať track “In The Night”. Ich vlastné tracky ‚Need Me‘, ‚Takin‘ Over‘ či ‚Ballin‘ sľubujú naozaj pure house zážitok.

Dve mená pribudli aj na Reggae 2 Jungle stage. Jedným z nich je Selecta J-man, DJ a producent z anglického Bristolu, ktorý spolupracuje napríklad s Deadly Hunta alebo Evou Lazarus a spoločne s Ariesom je členom Born on Road family. Tým druhým je taktiež anglický DJ a producent DJ Hybrid, zakladateľ Depp In The Jungle Records. “DJ Hybrid je veľmi oceňovaným umelcom! Je to víťaz ocenení “Best breaktrough DJ‘ a ‚Best breaktrough producer‘ v ankete  ‚We Love Jungle Awards 2015‘.

V tomto roku je nominovaný v rovnakej ankete v kategóriách “Best DJ, “Best Producer”, “Best Track” a jeho label v kategórii “Best label”, takže mu držíme palce a tešíme sa na neho” dodáva Rudolf.

Drum & Bass stage predstavuje vystúpenie unikátneho projektu 3RDKND, ktorý je spoločným projektom DJs a producentov Donnyho (UK), Katharsysa (FRA) a domáceho Forbidden Society.

Projekt je zameraný na experimental, military step, hard & dark drum and bass, môžeme teda očakávať poriadne pekelnú show.

Ešte viac horúco bude na Devastator HC&HS stagei, kde dorazí talianske duo Malice a na Beats for Love vôbec prvýkrát privezie Raw Hardstyle.

Prvých vystupujúcich sa dočkal aj Electroswing stage, kde svoje DJské umenie predvedie The Sweet Life Society, taliansky electroswingový projekt, ktorý už vystúpil na takých akciách ako Glastonbury Festival, Boomtown Fair alebo Bestival.

Konečne prvého umelca odhalil aj Psytrance stage. Tým je Spirit Architect, DJ a producent z Makedonie, ktorý je vyštudovaným zvukovým inžinierom.

Festival Beats for Love sa koná od 3.-6.7. 2019 v industriálnom parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Viac ako 400 umelcov z celého sveta sa predstaví na 13 pódiach.

Vstupenky sú aktuálne v predaji za 1090kč + poplatky predajcu. V predaji sú aj VIP vstupenky a vstupenky do Love Campu. Všetky informácie nájdete na webových stránkach www.b4l.cz a na Facebookovom profile.

Zverejnené mená do 3. marca 2019:

Don Diablo, Robin Schulz, Jauz, Claptone, Chocolate Puma, Orjan Nilsen, Dimension, Delta Heavy, Egbert Live, AniMe, Heatbeat, Illyus & Barrientos, Loadstar, 3RDKND (Katharsys, Donny, Forbidden Society), Pythius, Merk & Kremont, Lewis Fautzi, Malice, Deas, Suburbass, DJ Hybrid, Selecta J-Man, Spirit Architect, The Sweet Life Society, FA73

TS Beats for Love
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )