Foto: youtube.com/Six Entertainment Company

Film The Onania Club naberá jasnejšiu podobu. Zvládnu ho naozaj iba silné žalúdky.

Režisér Tom Six sa preslávil najmä zvrátenou trilógiou o vytvorení stonožky z ľudí, na základe prepojenia ich tráviacich traktov. Ako informuje portál Vice, po niekoľkoročnej odmlke sa vracia späť a to s ambicióznym cieľom – vytvoriť ďalší horor, ktorý bude spadať do kategórie najnechutnejších.

Film Ľudská stonožka je vhodný iba pre silné žalúdky. Rozpráva príbeh doktora, ktorý sa svoje zvrátené nápady rozhodne zrealizovať. Jeho cieľom je pospájať niekoľko ľudí dohromady tak, aby boli aj naďalej schopní života. Ich ústa prepojil s konečníkmi a vyrezal im z nôh jabĺčka, aby nedokázali chodiť, iba sa plaziť po štyroch.

Čo je ešte viac znepokojivé, je fakt, že na tomto nápade spolupracovali tvorcovia so skutočným chirurgom, aby bol každý jeden detail úplne presný. A samotný námet je inšpirovaný experimentom z nacistického tábora. Tentokrát sa Six rozhodol titul najzvrátenejšieho filmu všetkých čias prekonať ďalším svojím zvráteným námetom a vsadil na partiu dievčat, ktoré vzrušujú tragédie.

Nechutnosťou chce Ľudskú stonožku prekonať

Po štyroch rokoch sa Tom Six vracia s filmom The Onania Club, ktorý nám ukáže skupinku masturbujúcich dievčat, ktoré vzrušujú naozaj zvláštne a nevhodné situácie. Už ako avizuje trailer, nebude chýbať ani zvrátená scéna masturbujúcich žien pri pohľade na pád dvojičiek v televízii alebo uspokojovanie sa s umierajúcou ženou v nemocnici.

Netají sa tým, že chce šokovať

“Bude to jeden z najodpornejších a najneľudských filmov všetkých čias,” cituje slová samotného režiséra portál NME. Rovnako hovorí o ňom ako o politicky najnekorektnejšom filme, aký bol kedy vytvorený. Tom Six sa zjavne v kontroverzii viac než vyžíva a pre bližšiu predstavu si ho môžeme porovnať s tými najkontroverznejšími snímkami, aké boli doposiaľ vytvorené.

Či sa mu však podarí tromfnúť novú snímku Pomaľované vtáča, z ktorej diváci odchádzali z kina, film Zvrátený, ktorý šokuje deväťminútovou scénou znásilnenia alebo Srpski film, ktorý je dodnes v mnohých krajinách zakázaný, je otázne. Už podľa samotného námetu a úvodných záberov z traileru sa dá vydedukovať, že im bude minimálne viac než obstojnou konkurenciou.

Presný dátum premiéry by mal byť zverejnený až v nasledujúcich týždňoch. Ak však patríte medzi fanúšikov či priaznivcov kontroverzných filmov, táto novinka vás určite poteší. Zatiaľ sa nalaďte na sledovanie týmito ukážkami.

VICE
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )