Foto: Continental film

Máša a Medveď prídu do kín – Mášine pesničky prevedú divákov okolo sveta.

Patria k najobľúbenejším animovaným postavičkám u nás a ich príbehy zabávajú deti i dospelých. Teraz prichádzajú na plátna kín. Film Máša a medveď: Mášine pesničky vezme divákov na hudobné turné okolo sveta s populárnou dvojicou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Do kín príde vo štvrtok 24. septembra, už tento víkend ho však diváci a diváčky nájdu v programoch niektorých z nich, v rámci série exkluzívnych predpremiér.

Máša je zvedavé, múdre a neposedné dievčatko, ktoré žije v starej železničnej stanici v lese. Jej najlepším kamarátom je medveď, vyslúžilý cirkusový artista. Máša miluje dobrodružstvo a pri svojom objavovaní sveta pôsobí doslova ako magnet na problémy.

Starostlivý medveď máva preto plné labky práce s naprávaním jej šibalských kúskov. Publikum s nimi v kinách zavíta do slnečného Talianska, užije si karnevalové rytmy, objaví kúzlo Paríža, tajomstvá anglických lesov aj Divokého západu.

Snímka divákom a diváčkam predstaví 13 nových príbehov, tentoraz aj s poriadnou dávkou veselých piesní. S malou loptoškou a trpezlivým chlpáčom v kinách nuda nehrozí, naopak – pripraviť sa treba na to, že do spevu bude všetkým aj na ceste domov.

Najnovšie články