Foto: HBO

Dotkne sa smrť všetkých postáv v tomto seriáli?

Je jasné, že čakanie na poslednú sériu Game of Thrones trvá už príliš dlho, to vie každý nedočkavec. A aj preto sa o najbližšej sérií snaží každý získať čo najviac informácií. S novými zisteniami sa tešíme o čosi viac na prichádzajúce vyvrcholenie tejto fenomenálnej série. V spojitosti s tým prichádza jedno z najväčších tajomstiev. Prežije vôbec niekto a ak áno, kto to bude? Fanúšikovia potvrdili, že majú v tejto veci jasno. 

Počas čakania na apríl 2019, kedy to celé vypukne a my budeme môcť konečne opäť zhliadnuť úvodnú scénu, vzniklo aj zaujímavé hlasovanie. Každý z nás si nájde v tomto seriáli niekoho, kto mu je viac sympatický, ako ostatní a v hĺbke duše dúfa, že práve on alebo ona to dotiahne až do konca a prežije. Čo je, povedzme si pravdu, dosť málo pravdepodobné. Nejeden zanietený nadšenec pozná stratégiu Georgea R. R. Martina a aj samotné Valar Morghulis používané v seriáli napovie.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Game of Thrones Insider (@gotinsider),

Od prvej série sa nám počet hlavných postav značne zredukoval, a tak ľuďom ostávalo na výber len niekoľko postáv bojujúcich o svoj život v príbehu. Víťazom hlasovania sa stal muž, ktorého jeho blízki nenávidia, no diváci priam milujú. Reč je o jednom z najmenších, ale o to múdrejších – Tyrion Lannister. Jeho komunikácia a prístup nie je ľuďom v jeho okolí vždy po chuti a hladina alkoholu u neho nikdy neklesá príliš nízko. Možno aj to je niečo, čím si nás získal. Tento nekompromisný bojovník bojujúci stratégiou a mysľou preto vyhráva prvé miesto.

Tesne za ním nasledoval nie menej známy Kráľ severu, muž nielen flirtujúci so svojou tetou a najmä tvár s večnými psími očami – John Snow. V minulosti už mal namále, ale jeho čas ešte nenastal, a preto bol privedený späť k životu. Tretie miesto ostalo v rodine Stark a vyslúžila si ho odvážna a nespútaná bojovníčka Arya Stark, ktorej budúcnosť je záhadná a očakávaná.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa gameofthrones (@gameofthrones),

Chtiac-nechtiac, deviata séria Game of Thrones bude poslednou a presne preto narastá napätie v spojitosti s prichádzajúcou smrťou. Zomrú všetci, premenia sa na bielych chodcov alebo ostane niekto, kto bude nádejou pre Westeros? Peter Dinklage už prezradil, že najväčšia vojna odohrávajúca sa už čoskoro bude niečo, vďaka čomu bude „vojna bastardov“ vyzerať len ako nejaká škriepka dvoch malých chlapcov.

Aj tvorcovia zamýšľali tento očakávaný moment ako najväčší súboj v histórií televízneho vysielania. Mal by zabrať celú tretiu epizódu, ktorá bude trvať niečo vyše 60 minút. O malú chvíľu budeme mať možnosť posúdiť sami, či sa to tvorcom podarilo. Veríme však, že záver bude rovnako premyslený a vyrážajúci dych, ako aj zvyšok série.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy