Foto: MovieStillsDB

Ak ste tento film ešte nevideli, mali by ste to čím skôr napraviť.

Prichádzajú jesenné dni a s nimi aj obdobie, kedy človek rád ostane večer doma a pozrie si dobrý film. Ak tento opis dokonale sedí na vás, prinášame vám tip na snímku, ktorá má skvelé hodnotenia. Poteší aj hviezdnym obsadením. Najnovšie pribudol aj do knižnice Netflixu, smutnou správou však je, že na Slovensku si ju na tejto streamovacej službe nepozrieme. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Film, o ktorom hovoríme, je tou pravou šálkou kávy pre milovníkov kombinácie krimi a komédie. Podľa webu LADbible o filme mnoho ľudí nepočulo, napriek tomu, že v ňom hrajú hviezdy ako Adam Driver, Channing Tatum, Daniel Craig, Riley Keough, Hilary Swank, Katie Holmes, Katherine Waterson, Jack Quaid, Sebastian Stan, Brian Gleeson, Seth MacFarlane či Katherine Heigl. Reč je o filme Logan Lucky (Logan Lucky: Miliónová lúpež) z roku 2017.

Foto: MovieStillsDB

Teší sa skvelému hodnoteniu

Jimmy Logan zo Západnej Virgínie sa spojí so svojím jednorukým bratom Clydom a sestrou Mellie, aby ukradli peniaze zo závodnej dráhy Charlotte Motor Speedway v Severnej Karolíne. Jimmy naverbuje aj experta na demolácie Joea Banga, aby im pomohol preniknúť do podzemia. Isté komplikácie ale prinútia posádku uskutočniť lúpež počas populárnych pretekov NASCAR a zároveň sa snažia vyhnúť neúnavnému agentovi FBI.

Film bol hodnotený pomerne priaznivo a v súčasnosti sa môže pochváliť 92-percentným hodnotením na Rotten Tomatoes. Slovami chvály nešetria ľudia ani na sociálnych sieťach. Niektorí dokonca vyjadrili nádej, že režisér Steven Soderbergh, ktorý bol v čase vzniku už na dôchodku, sa vráti, aby vytvoril ďalšie podobné a podobne dobré dielo.

Najnovšie články