Foto: Twitter (eldahshan)

Rybár z Kuvajtu sa rozhodol pre veľmi zaujímavú obchodnú taktiku.

Nápad je to hrozný a prevedenie je ešte hrošie. Ani to však miestneho rybára nezastavilo pred tým, aby svojim úlovkom nalepil umelé oči. Ktokoľvek si však myslí, že čerstvá ryba sa vyznačuje obrovskými očami, ako z kresleného seriálu, si zaslúži stratiť svoje peniaze týmto spôsobom.

Fotografie sa objavili v miestnych novinách Al Bayan. Kuvajtské ministerstvo reklamy si túto kauzu všimlo a malý obchodník nechalo zavrieť. Reakcie na sociálnych sieťach na seba samozrejme nenechali dlho čakať. Niektorí ľudia čin odsúdili, no iný zas rybára a jeho spoločníkov, za túto obchodnú taktiku obdivovali.

Boli tu aj takí, ktorí sa veľmi ochotne nechali rybármi inšpirovať. „Rybári v Kuvajte lepili rybám umelé oči, aby vyzerali viac čerstvo. Dostal som skvelý nápad, ktorý využijem na svojom rybárskom e-shope,“ napísal používateľ Chicken Nuget.

Aj keď sa rybár spoľahol na ľudskú hlúposť, zrejme sa prepočítal. Keďže však konal nečestne, dostal, čo si zaslúžil. Množstvo ľudí, ktoré pobavil, by však mohli karmické váhy opäť prikloniť k jeho strane.

unilad.co.uk

Najnovšie články