Action Bratislava, foto: Interez

Superlacný reťazec výberom mesta opäť prekvapil.

Ešte minulý mesiac sme informovali o otvorení novej predajne v Topoľčanoch, ktorá svoje brány otvorila 18. mája v topoľčianskom nákupnom centre Jama. Reťazec mieri aj na východ Slovenska, kde potvrdil otvorenie predajní v Spišskej Novej Vsi a Michalovciach, ku ktorým, prekvapujúco, pribudol Kežmarok.

Láka na slušný plat, termín otvorenia nepoznáme

Ako vyplýva z inzerátu na portáli profesia.sk, lacný obchod svoje brány otvorí aj pre kežmarských zákazníkov. Kompetentní už hľadajú manažment predajne, pričom im ponúkajú plat od 1 250 eur brutto. Tovar za bezkonkurenčné ceny už pobláznil Bratislavu, ale tiež Zvolen a Topoľčany. Počíta sa s tým, že podobný ošiaľ by mohol holandský predajca spôsobiť aj na východe republiky.

Foto: interez

O otvorení kežmarskej prevádzky sme sa informovali priamo u vedenia spoločnosti Action. „Príprava obchodu v Kežmarku je stále v ranom štádiu, o presnom dátume otvorenia a detailoch budeme v predstihu informovať. V nasledujúcich týždňoch však otvoríme nové predajne v iných mestách na východnom Slovensku,“ povedal pre Interez Slawomir Nitek, regionálny riaditeľ spoločnosti Action pre Poľsko, Česko, Slovensko a Rakúsko.

Narážal tým, pravdepodobne, na už potvrdené predajne v Spišskej Novej Vsi a Michalovciach, ktoré by brány pre nedočkavých zákazníkov mohli otvoriť už čoskoro.

Uložiť článok

Najnovšie články