/ 3 / Lukáš Mužla
Existuje mnoho psychologických testov, ktoré vám prezradia, akým človekom v skutočnosti ste. Mnohé trvajú celé hodiny, no tento nie. Test psychológa Pipa Wilsona trvá maximálne...

Existuje mnoho psychologických testov, ktoré vám prezradia, akým človekom v skutočnosti ste. Mnohé trvajú celé hodiny, no tento nie. Test psychológa Pipa Wilsona trvá maximálne niekoľko minút a je preskúmané, že je skutočne pravdivý. Posúďte sami.

Tento test, vytvorený psychológom Pipom Wilsonom, bol pôvodne vytvorený pre deti prvého stupňa základných škôl, no po hlbšom skúmaní sa zistilo, že je vhodný pre všetky vekové kategórie. Pip Wilson je vynikajúcim odborníkom na poruchy správania, emocionálnu nerovnováhu a alternatívne učebné postupy. Tento jednoduchý test vám pomôže určiť vaše momentálne pocity a emocionálny stav, do ktorého by ste sa chceli v najbližšej dobe dostať. Ako to funguje?

Jednoducho. Prvým krokom je utriediť si svoje myšlienky a upokojiť sa. Potom sa pozrite na obrázok a vyberte si panáčika, ktorý vás podľa vašej mienky najlepšie vystihuje. Ďalšou úlohou je vybrať si panáčika, ktorému by ste sa chceli podobať (pokojne to môže byť v oboch prípadoch ten istý). Zapamätajte si svoje čísla a pozrite sa na Vaše výsledky na druhej strane.

brightside.me
brightside.me

Výsledky nájdeš na ďalšej strane…Komentovať (0)