Foto: TV Markíza

Ďalšia bývalá súťažiaca z Ruže pre nevestu sa nechala vylepšiť.

V oboch sériách Ruže pre nevestu bolo viacero súťažiacich, ktoré mali na tvári spravené nejaké kozmetické úpravy. Najpopulárnejšou boli napichané pery, s čím sa asociuje aj prezývka „nafúkaný gang“. V druhej sérii zas súťažila Dolli, ktorej úpravy boli výraznejšie, no vzhľad si ešte pred súťažou nechala upraviť aj víťazka Stanka. Teraz sa k nim pridávajú ďalšie súťažiace, ktoré sa nechali upraviť až po šou.

Ako sme vás len nedávno informovali v článku, Nicole z druhej série Ruže pre nevestu navštívila estetickú kliniku, aby si nechala zväčšiť pery. Podľa jej slov je rozdiel len minimálny a väčšina ľudí z jej okolia si to ani nevšimla. Ona je však s týmto minimalistickým efektom spokojná a pripojila sa tak k zvyšku „kostolného gangu“, ktorý tvorili Anet a Stanka, ktoré tiež majú spravené pery. Anet však očividne pery nestačili.

Reprofoto: Instagram (anetslotova)

Šla pod nôž

Anet sa najnovšie s fanúšikmi na sociálnych sieťach podelila o veľavravnú fotografiu. Na nej vyzerá byť v nemocničnej posteli a zdá sa, že sa konečne odhodlala podstúpiť plastiku nosa. Už v šou totiž Radkovi počas rande prezradila, že je so svojím nosom nespokojná, a tak to vyzerá, že bolo len otázkou času, kedy sa s tým rozhodne niečo spraviť.

„Čo sa mne na sebe nepáči, tak napríklad môj nos. S tým mám celý život nejako problém. Viem, že to nie je až tak strašne viditeľné,“ povedala Anet Radkovi počas zbierania čaju.

Reprofoto: Instagram (anetslotova)

Na úpravy sa zatiaľ len chystá

Nicole a Anet však nie sú jediné, kto sa rozhodol po šou vylepšiť. Frederika totiž pred pár dňami na svoj profil pridala fotografiu, v ktorej priznala, že sa tiež chystá podstúpiť nejaký estetický zákrok. Hoci zatiaľ neprezradila, čo presne plánuje podstúpiť, stihla už absolvovať konzultáciu na klinike.

Reprofoto: Instagram (frederikaileckox)
Uložiť článok

Najnovšie články