Foto: profimedia

Meghan Markle nevie nájsť spoločnú reč s najlepšími priateľmi princa Harryho.

Podľa kráľovského experta má Meghan Markle od začiatku problém nájsť spoločnú reč s najlepšími kamarátmi princa Harryho. Čo je vraj naozaj za tým?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Mirror, mnohí ľudia zostali veľmi prekvapení z toho, že Sussexovci chýbali na „svadbe roka“. Hugh Grosvenor, ktorý je jedným z Harryho najstarších priateľov a krstným otcom ich syna Archieho, si zobral svoju partnerku Oliviu Henson. Oslavy sa zúčastnilo veľké množstvo členov kráľovskej rodiny, no oni dvaja tam chýbali.

Meghan si cestu k Harryho kamarátom nenašla

Kráľovský odborník Richard Eden tvrdí, že ich neúčasť nie je takým prekvapením a že Harryho kamaráti sa nikdy poriadne s jeho manželkou nevideli, preto je pre nich ťažké nájsť spoločnú reč s „politicky korektnou Kalifornčankou“. Meghan podľa všetkého nedokázala urobiť prvý dojem na Harryho priateľov. Mnohí z nej neboli vôbec nadšení. Richard hovorí, že medzi Harryho kamarátmi a Meghan existuje výrazný rozdiel.

Foto: profimedia

Starý život mu chýba

Harryho kamaráti vraj majú radi trochu prízemný humor, zatiaľ čo Meghan je politicky korektná, cvičí jogu a pije len smoothies. „Meghanina neschopnosť vychádzať s Harryho priateľmi spôsobila, že sa úplne izoloval od svojho kruhu starých priateľov. Harrymu chýbajú niektoré aspekty jeho starého života v Spojenom kráľovstve,“ povedal Richard.

Vysvetlil, že mu jeho priatelia chýbajú a že mnohí z nich ho nechodia navštevovať, pretože si nerozumejú s Meghan. Harry by však chcel mať zázemie aj v Británii.

Uložiť článok

Najnovšie články