Voči trom mužom vzniesla polícia obvinenie za zločin ublíženia na zdraví. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, trojica mužov zo Spišskej Novej Vsi vo veku 24, 25 a 36 rokov mala skutok spáchať formou spolupáchateľstva.
Trojica podľa hovorkyne na rodinnej oslave fyzicky napadla 36-ročného muža zo Spišského Bystrého (okres Poprad). „Jeden z útočníkov kľačal na mužovi a opakovane ho udieral do tváre, druhý útočník ho kopal do celého tela a tretí, najmladší z nich, vzal kuchynský nôž a bodol muža do brucha,“ opísala okolnosti Ligdayová.
Ďalšiemu útoku podľa nej zabránil muž z Východnej, ktorý vytrhol nôž z rúk 24-ročného muža „Napadnutý utrpel ťažký úraz, ktorý si vyžiada dlhodobé liečenie,“ skonštatovala policajná hovorkyňa. Všetkých troch útočníkov zadržala polícia, skončili v cele policajného zaistenia.
Okresný vyšetrovateľ spracoval podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvinených. „Ak sa vina obvineným pred súdom preukáže, za toto nezmyselné a brutálne konanie im hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov,“ doplnila Ligdayová.
Zúfalí ľudia kričali, chorý pilot sa zamkol v kokpite. Lietadlo v rýchlosti 700 km/h namieril do Álp, zavraždil 149 ľudí
S Veľkou nocou začal aj nelegálny predaj koláčov: Z ľudí, ktorí si privyrábajú pečením, robia zločincov
Tajomný majiteľ pikantnej platformy z nej vybudoval impérium a stal sa boháčom. Nahromadil majetok vo výške 4,7 miliardy
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla











Nahlásiť chybu v článku