Foto: Unsplash.com

Aj vy ste sa niekedy prichytili pri niečom, čo vás zarazilo?

Občas to bývajú úplné hlúposti, inokedy celkom absurdné veci. Niekedy sme my ženy naozaj ako z inej planéty, no na naše ospravedlnenie platí, že aj muži robia veci, ktoré nikto nikdy nepochopí. S trochou recesie si prečítajte, čo možno tajne robíte a dodnes ste si to možno ani neuvedomili. Viete, čo je základom zdravého sebavedomia? Vedieť si urobiť srandu sám zo seba!

20 absurdít z planéty žien

Kontrolujeme si intímne partie, či nám v nich po sprchovaní alebo kúpeli neostali zaseknuté vlasy.


V prípade núdze si naťahujeme namiesto vložky do nohavičiek toaletný papier v takej hrubej vrstve, až nám ostane tesno. A aj tak to pretečie!


Nechávame v sprche vlasy a dívame sa, aké obrazce na vani vytvorili. Niektoré zúfalky sú z nich občas schopné aj veštiť nasledujúci deň.


Zatvárame sa v kúpeľni, aby sme skontrolovali, či ten pocit vlhka v nohavičkách spôsobila začínajúca perióda alebo len bežný vaginálny výtok. Tie šibnutejšie z nás si do nohavičiek dokonca strčia prsty v akejkoľvek miestnosti, kde sú samé, aby sa uistili, že sa na ich nohaviciach nebude konať žiaden červený trapas.


Na kontrole u gynekológa skrývame spodnú bielizeň pomedzi naše ostatné oblečenie. Dôvod je prostý – prečo by mal vidieť, aké bombarďáky sme si práve dnes museli obliecť?


V zrkadle u kaderníčky sa na seba po umytí vlasov dívame, akoby sme uvideli stvorenie z planéty opíc. Prečo si vždy pripadáme také škaredé a kaderníčka, taká upravená?


Niekedy sa rozhodneme pre dve veci, ktoré sú ale spolu veľmi hlúpe. Prvou je nedať si podprsenku a druhou vybrať sa práve bez nej po schodoch. Výsledok? Pri chôdzi po schodoch si pridržiavame prsia.


Nenápadne skáčeme do prázdnych pánskych toaliet, keď do ženských záchodov stojí rada ako na teplé rožky.


Pozeráme sa do kľúčovej dierky popritom, ako trónime na toalete. A čuduj sa svete, občas s tou dierkou udržiavame taký očný kontakt, až tam naozaj zbadáme čiesi oči!


Pravidelne a nepoučiteľne skáčeme do bazéna s plavkami bez ramienok. Až kým nám podprsenka pod vodou nevyletí nad hlavu.


Počas cikania na cudzej toalete tŕpneme, aby nás hostitelia nepočuli a tak sa prehýbame, krútime a vrtíme, kým nedosiahneme polohu, v ktorej moč nebude do vody čľapkať, ale len potichu tiecť.


Odkladáme umývanie vlasov, pretože sme lenivé. Namiesto toho si ich napúdrujeme, nastriekame suchým šampónom a na dôvažok zalakujeme.


Skúšame si rúže v drogérii a kupujeme ich vo veľkom, pretože na umelom svetle si v nich pripadáme dokonalé. Potom vyjdeme von, pozrieme sa na rúž a zistíme, že v ňom máme celkom žlté zuby.


Potajomky sa pozeráme do rozkroku cudzím mužom a premýšľame, ako im to tam asi vyzerá. Nevidíme za tým však nič sexuálne. Ide len o číru ženskú zvedavosť.


Hodiny sa trápime s úpravou a lakovaním nechtov a nakoniec ich celé odlakujeme. Pretože sa nám po dvoch hodinách jednoducho znepáčia.


Potichučky zastonáme, keď si môžeme konečne po celom dni zložiť podprsenku.


Objednávame sa do kaderníctva s tým, že ideme na celkom nový strih a nakoniec odchádzame len podstrihnuté.


Vybiehame zo sprchy bez toho, aby sme si najprv vložili tampón a potom ako divé utierame krv po bledých dlaždičkách.


Aj napriek tomu, že sú nám evidentne malé, sa snažíme nasúkať do úzkych šiat o dve čísla menších, len aby sme si dokázali, že ešte stále oblečieme veľkosť S. I keď si ju so zdravým rozumom radšej nekúpime.


Pozri aj: Priemerný vek je vyše 60 rokov. Táto modelingová agentúra najíma iba staršie modelky, no výsledok je aj tak očarujúci

BabskéVeci.sk (M., buzzfeed.com)
Uložiť článok

Najnovšie články