Foto: HBO/Pixabay

Koľko zarábajú herci z obľúbeného seriálu?

Game of Thrones je fenoménom dnešnej doby. Seriál, ktorý sledujú stovky miliónov nadšených fanúšikov po celom svete, sa teší mimoriadnej obľube, čo pochopiteľne znamená, že herci si za každú epizódu prídu k slušnej sumičke. 

Na základe údajov z portálu variety.com môžeme zistiť, že hlavné hviezdy seriálu si za jednu epizódu prilepšia až o 500 tisíc dolárov. Konkrétne sú to herci ako Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Peter Dinklage, Kit Harington či Lena Headey.

Ak si ale myslíte, že títo herci majú za epizódu to najvyššie ohodnotenie, nie je tomu tak. K sumičke blížiacej sa k 1 miliónu dolárov, konkrétne 900 tisíc dolárov si polepšia za jednu epizódu herci z populárneho sit-komu Teória veľkého tresku.

Foto: Screen (Youtube.com)

Nič to ale nemení na fakte, že herci z Game of Thrones patria aj tak medzi top zarábajúcich seriálových hercov. A keďže poslednou epizódou 7. série seriál ešte nekončí, herci sa môžu aj do budúcnosti tešiť na pekné príjmy. Teda samozrejme iba v tom prípade, ak do 8. série dožijú, v čo ale pevne veríme a dúfame.

Pozri aj: Ako skončí Game of Thrones? Táto fanúšikovská teória vám možno odhalí celé vyvrcholenie série

indy100.com

Uložiť článok

Najnovšie články