Foto: FaceApp, Interez.sk

Samozrejme, že každý z nás sa už zamyslel nad tým, ako by asi vyzeral, keby sa narodil v opačnom pohlaví.

A pokiaľ sa aj obávate, že takéto myšlienky majú niečo spoločné s vašou sexualitou (s ktorou nemusí byť každý vyrovnaný), tak sa mýlite. Ide o úplne bežnú zvedavosť. A ak vás naozaj zmáha túžba potom, aby ste sa presvedčili svojou krásou v koži opačného pohlavia, tak teraz máte možnosť.

V redakcii sme taktiež podľahli senzácii aplikácie, ktorá všetku robotu odvedie za vás. Aplikácia nesie názov FaceApp a jej úlohou je zmeniť váš vzhľad tak, ako sa vám to prirodzenou cestou nepodarí. Na výber máte z niekoľkých možností. Môžete sa pozrieť na to, ako by ste vyzerali ako Hitman, Heisenberg, hollywoodska hviezda, starý človek alebo opačné pohlavie.

Toto je jeden z našich CEO, Braňo

Interez

A toto som ja

Interez

Pokiaľ ste zvedaví na váš výsledok, zamierte na Obchod Play alebo iStore a presvedčte sa na vlastné oči. O výsledok sa s nami pokojne podeľte v komentároch. Budeme napäto očakávať. Na záver si vychutnajte zopár fotografii celebrít v koži opačného pohlavia, medzi ktorými je aj Hugh Jackman, Ian Mckellen, Vin Diesel alebo Ryan Reynolds, ktorý sa až nápadne podobá na svoju životnú polovičku Blake Lively.

Benedict Cumberbatch

FaceApp

Vin Diesel

FaceApp

Ian Mckellen

FaceApp

Chris Hemsworth

FaceApp

A Blake Lively… teda Ryan Reynolds

FaceApp

Pozri aj: Vedci skúmali, či nás dvakrát viac sexu urobí šťastnejšími. To čo zistili, vás určite prekvapí

Najnovšie články