Foto: Disney+

Slovensko bude mať ďalšiu streamovaciu službu. 

Slovensko bude mať ďalšiu streamovaciu službu. Spoločnosť The Walt Disney Company potvrdila, že spustí svoju streamovaciu službu Disney+ tento rok v lete v 42 krajinách a 11 teritóriách v rámci regiónu EMEA.

Tešte sa aj na snímky z dielne Pixar alebo Marvel

Medzi nové krajiny, kde sa predstaví Disney+, patrí množstvo európskych krajín vrátane Slovenska, Českej republiky, Poľska či Maďarska, ale napríklad aj Južná Afrika, Turecko či Spojené arabské emiráty.

Disney+ ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce relácií a epizód z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.

Ilustračná foto: Unsplash

Disney+ je streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale tiež napríklad úspešných Simpsonovcov a ďalšie. Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star.

Služba ponúka streamovanie bez reklám a stále rastúcu zbierku exkluzívnych relácií, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov. Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Disney a jej bohatej filmografii bude na D+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúkne D+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalšie.

Najnovšie články