Foto: Reprofoto YouTube (Pimpinocka) / Screen instagram.com (pimpinockaa)

Ema Ferusová pokračuje so zdieľaním informácií, ktoré sa majú týkať Borisa Kollára.

V nedeľu zverejnila Ema Ferusová video, ktoré adresovala priamo Borisovi Kollárovi. „Ahoj Boris, toto video je hlavne venované pre teba,“ začala v najnovšej nahrávke, ktorú zdieľala na internete. Prešlo niekoľko dní a so zverejňovaním informácií pokračuje. Tentoraz na svojom instagrame

Najprv zdieľala, ako sleduje nové video, v ktorom vystupuje Boris Kollár, ktorý komentuje detskú knižku, kde sa dočítal, že aj muži môžu otehotnieť. „Je mi ľúto tvojich živých detí. A aj všetkých, čo sú v nebíčku, viem, že ich tam je veľa,“ napísala Ferusová.

Spomínanú nahrávku pridala strana SME RODINA včera na YouTube a nesie názov „Nezbláznime našim deťom hlavy so zvrátenými ideológiami, ktoré prinášajú niektoré politické strany“.

Foto: Screen instagram.com (pimpinockaa)

Toto mu odkázala

Pokračovala zdieľaním fotografií konverzácií, ktoré majú dokazovať, že podstúpila potrat. Pridala aj fotky, ktoré ilustrujú, aká bola v tom čase zničená.

V jednom z ďalších príbehov spomína, že sa z nej kvôli tomuto všetkému stala bulimička. Napokon poslala Borisovi Kollárovi odkaz, aby neveril tomu, čo vidí na TikToku. „Venuj sa deťom, ktoré sú tu zdravé a živé,“ dodala, že ich údajne nevidel od januára.

„Mne sa páči, ako sa prezentuješ tým, že pomáhaš aj detičkám,“ podotkla a zdieľala jeho fotku s dieťaťom na ulici. Pokračovala tým, že by mal byť svojim deťom vzorom, no nie je.

Napokon zdieľala fotografiu, ktorú zverejnil sám Boris Kollár a na ktorej je odfotený so štátnym sekretárom Vatikánu. „Ale dúfam, že toto je vtip,“ napísala.

Najnovšie články