Foto: TASR - Jaroslav Novák/Reprofoto YouTube (Pimpinocka)

Ema Ferusová venuje Borisovi svoje nové video.

„Ahoj Boris, toto video je hlavne venované pre teba,“ začala Ema Ferusová v najnovšej nahrávke, ktorú zdieľala na internete. Je opäť smerované na Borisa Kollára. 

Začiatkom septembra sa objavilo video Emy Ferusovej, ktorú mnohí poznajú pod prezývkou @pimpinockaa. Začala ho s tým, že do NR SR poslala 149 listov a USB kľúče, na ktorých sa nachádza nahrávka, ktorú pustila aj vo videu. Tieto informácie mali vykresliť Borisa Kollára ako človeka, s ktorým prežila krátky vzťah, počas ktorého dvakrát otehotnela. Ako ďalej z videa vyplýva, ani jedno dieťa si však nenechala, dôvodom mal byť nátlak Kollára.

Tým to ani zďaleka neskončilo

Dvojica si začala medzi sebou vymieňať verejné odkazy. V najnovšom videu Ferusová spomína, že verila, že mu odovzdá seba a lásku ich deťom. A taktiež, že chcel, aby bola jeho posledná mamina. Rozoberá v ňom niekoľko tém a obviňuje Borisa Kollára z toho, že klame. Na ilustráciu spomenula napríklad lístky na koncert Beyoncé, čím reaguje na tvrdenie, že peniaze od neho mala minúť práve na ne. No vysvetľuje, že v tom čase speváčka ešte ani nemala vypísané dátumy svojich koncertov.

Boris Kollár mal podľa Ferusovej spať aj s kamarátkou svojej dcéry, ktorá u nej strávila noc. Vo videu sa ho pýta aj to, či pozná všetky mená svojich detí. Odpovedá, že si myslí, že nie.

@boriskollar_fanpage

#fyp #boriskollar #pimpinocka #emaferusova #smerodina #politika #volby2023

♬ original sound – Boris Kollár Fanpage

Virálne video Kollára

Pred pár dňami sa na TikToku objavilo video, v ktorom sa Boris Kollár vyjadruje ku „kauze s Ferusovou“. „Nezaujíma ma, dal som trestné oznámenie na nich, budú musieť veľmi vysvetľovať,“ hovorí v ňom. Pokračuje, že slečna Ferusová bola bez koruny a zrazu ukazuje svoje nové bývanie, čím naráža na to, že „dostala dobrý balík od Zora“.

Ferusová sa vo svojej nahrávke bráni tomu, že by z jej strany išlo o akúsi antikampaň.

Najnovšie články