Foto: Pixabay.com

Niežeby sme neboli ochotní za tovar zaplatiť, často však zvažujeme, či sa nám jeho kúpa oplatí alebo či je ozaj tak kvalitný, že zaň dáme vyššiu sumu peňazí.

Problém nastáva aj pri kozmetike a často sa s výberom musia popasovať najmä ľudia so sklonom k alergickým kožným reakciám. Kúpiť si krém alebo parfém za niekoľko eur, alebo to budem ľutovať? Vďaka vzorkám zdarma dokážete všetko vyskúšať a overiť si kvalitu. Čo by ste povedali na rúž alebo jedlo pre vášho miláčika zdarma?

Výber je skutočne široký. Mnoho produktov ponúkajú najmä zahraničné stránky, no i na Slovensku si môžete prostredníctvom internetu objednať množstvo druhov tovaru. Stačí vyplniť krátky formulár a „darček“ zdarma je váš.

Jazda Uberom zdarma

Foto: Pixabay.com

Chcere sa odviesť Uberom zadarmo? Na tomto linku môžete získať jazdu v hodnote 6 €. Stačí ak aplikáciu Uber odporučíte svojim známym. Viac sa dočítate tu.

Získajte 2€ za jedinú registráciu

Foto: pixabay.com

Určite poznáte službu Plná Peňaženka. Je to zaujímavá stránka, ktorá vám vráti z každého nákupu až 25% späť. Ak sa zaregistrujete, dostanete 2 € ako bonus.

Jedlo pre domáceho miláčika

Foto: Pixabay.com

Načo kupovať jedlo pre psa alebo mačku, pokiaľ si nie ste istí, či mu bude chutiť? Na slovenskej webovej stránke si môžete vyžiadať jednu vzorku, ktorú doručia až k vám domov úplne zdarma.

 

Krémy a kozmetika

Foto: Pixabay.com

Chceli by ste vyskúšať produkt značky Bepanthen? Tak neváhajte vyplniť tento formulár s adresou. Dovolená je jedna vzorka v rámci domácnosti. Vzorky alebo zľavy či rôzne súťaže často ponúka aj známa značka Nivea. Preto sa oplatí ich stránku sledovať, stať sa členom klubu alebo sa zapojiť do rôznych súťaží, ktoré sú na stránke. Než si zakúpite produkt na starostlivosť o pleť, skúste vyplniť formulár. Vďaka nemu bude vybraný najlepší produkt presne pre potreby vašej pleti. A vlastne nie len jeden, ale ihneď tri, ktoré získate úplne zadarmo tu. Aj firma L’Oréal ponúka vzorky najnovších krémov zdarma. Poponáhľajte sa s vyplnením dotazníka.

Káva

pixabay.com

Doprajte si chutnú kávu aj vďaka vzorkám zdarma na tejto stránke. Oplatí sa byť v strehu a sledovať aj známe spoločnosti predávajúce kávu. Pri príchode nových produktov na trh často ponúkajú ich vzorky.

Pracovné rukavice alebo tričko?

Foto: Pixabay.com

Pracovné rukavice môžu byť vaše tiež bez platenia. Vyplníte formulár a zašlú vám vzorku zdarma. Jednoduché, však? Tričko si vyžiadate tu.

Čistiace prostriedky

pixabay.com

Vzorky čistiacich prostriedkov vám zašlú aj z Británie. Stačí vyplniť meno a kontaktné údaje. Na tejto stránke vás trošku „potrápia“. Stačí len odpovedať na jednoduchú otázku, takže si musíte o konkrétnych produktoch niečo zistiť. Následne vyplníte adresu a pošlú vám balíček rôznych vzoriek produktov.

Parfém

Čo sa týka parfémov vzorky zadarmo ponúka takmer každá značka. Tu sú dva príklady Dior alebo Lancôme.

Semená rastlín

pixabay.com

Ak sú vašim koníčkom izbové rastliny, pokojne si ich semená môžete objednať zdarma. Na výber z niekoľkých druhov máte na tejto stránke. Najprv si môžete prezrieť ponúkané rastliny a následne vyplníte formulár na odoslanie.

Viac vecí a služieb, ktoré môžete získať na internete zdarma:

  • OpenLibrary – stiahnite si knihy, ktoré stratili svoj copyright
  • LibriVox – audio knihy zdarma
  • Duolingo – naučte sa jazyk zdarma
  • CreativeLive – zdarma kreatívne lekcie od svetových top expertov
  • Class Central – zdarma online kurzy z top univerzít ako Stanford, MIT, Harvard atď.
  • 7 Cups of Tea – zdarma, anonymné a sebavedomie posilňujúce rozhovory s trénovanými aktívnymi poslucháčmi.

 

 

zdroj: Jana, adme.ru

Uložiť článok

Najnovšie články