Kuriózny prípad sa odohral počas druholigového zápasu v Ekvádore. Hráči sa jeden po druhom začali hádzať na zem.

Počas futbalového zápasu sa v 27. minúte udialo niečo nezvyčajné. Počas druholigového zápasu v Ekvádore medzi tímami Portoviejom a Mantou sa odrazu začali hráči vrhať na zem. Pridal sa aj rozhodca. Ak si ale myslíte, že niekto začal strieľať, ste na omyle.

Po niekoľkých sekundách zmätku to bolo jasné. Na hráčov zaútočil roj včiel. Zápas kvôli tomu museli na niekoľko minút prerušiť. Keď včely odleteli, zápas mohol ďalej pokračovať. Nikto neutrpel vážne zranenia, okrem niekoľkých štípancov.

Televízni komentátori najprv nerozumeli čo sa deje, potom sa však situácia veľmi rýchlo vysvetlila. Zápas napokon skončil víťazstvom FC Manta. Tí porazili súpera 3:2.

Pozrite si video, ktoré túto udalosť zachytáva:

Určite všetci viete, že dnes sa začínajú Majstrovstvá sveta vo futbale v Rusku. Prečítajte si náš článok o zaujímavostiach, ktoré sa týkajú tejto športovej udalosti roka. Dozviete sa napríklad to, akým trikom zvýšili kapacitu štadióna o 20-tisíc miest, ale mnohé ďalšie zaujímavé fakty.

Pozri aj: Len 19-ročný tínedžer šokoval svet svojím najdlhším skokom do diaľky. Od roku 1995 sa toto ešte nikomu nepodarilo