Foto. TASR/AP

Známu speváčku mali údajne nútiť schválne spievať inak.

Niekdajšia popová princezná Britney Spears opäť zapĺňa titulné stránky bulvárnych médií i online portálov. Dôvodom je ťahajúci sa súdny spor, ktorým môže opäť nadobudnúť svojprávnosť a byť zodpovedná za svoj život. Jej verní fanúšikovia už ani nestíhajú čítať všetky články, ktoré k tejto téme vychádzajú. Teraz sa k nim pridáva ďalší. Fanúšikovia totiž upodozrievajú manažment speváčky, že ju zámerne nútili spievať škaredo, aby jej kariérne uškodili.

Myslí si to však nielen skupina jej fanúšikov, ale aj samotná Britney. Tá sa rozhodla vo videu ukázať, ako v skutočnosti spieva a ako znie jej hlas. Mnohí obdivovatelia niekdajšej princeznej popu zostali v šoku. Jej hlas pri speve totiž údajne znie úplne inak, ako na posledných nahrávkach. Téme sa venoval portál LAD Bible.

Foto: Instagram (Britney Spears)

Prinútili ju, aby spievala inak?

Len pred pár dňami sa Britney Spears rozhodla konečne verejne prehovoriť o okolnostiach, ktoré jej sťažujú život. Súdny spor, ktorý vedie so svojím zákonným opatrovníkom – vlastným otcom Jamiem Spearsom – jej má dopomôcť k opätovnému navráteniu slobody. Kvôli tomu, že je stále vedená ako nesvojprávna, nemôže prakticky nič. Dokonca ani tvoriť novú hudbu a mať nad životom kontrolu.

Najnovšie sú ale fanúšikovia znepokojení a presvedčení tým, že manažment ju počas kariéry nútil zmeniť spôsob spevu, aby ju napokon mohli zničiť. Dokazovať to majú dve videá, na ktorých Britney spieva.

Na jednom z nich – vtedy podstatne mladšia Britney – spieva skladbu Like a Prayer od Madonny. A aj keď bola vždy viac-menej známa tým, že má hlas nasadený pomerne vysoko, tu je počuť presný opak a hlas má podstatne hlbší.

@conspiracyteacrimetime

#foryou #InLove #foryoupage #britneyspears #savebritneyspears #90sbabies #popstar #freebritney #staywokeamerica #viralhelp #haventseen #xyzbca #fyp

♬ original sound – CONSPIRACY & TRUE CRIME

Rozdiel si všimli aj fanúšikovia Spearsovej, ktorí tvrdia, že jej hlas na debutovom albume z roku 1999 znel úplne odlišne, či to, že hudobný priemysel ničí talenty ľudí, čo je šialené.

„Toto isté spravili aj Michaelovi Jacksonovi,“ uvádza svoj názor jeden z komentujúcich. Fanúšikov tak prekvapuje, že vlastne ani nevedeli, ako znie jej skutočný hlas.

Nútili ju vystupovať chorú a v horúčkach

Všetky tieto dohady sa na povrch dostávajú po tom, čo bolo opätovne zverejnené video z jedného z dávnejších koncertov Britney. Tá sa fanúšikom priamo na pódiu priznala, že vystupuje v horúčkach a s teplotou 38,8. Video vzniklo ešte v roku 2018 v Atlantic City a mnohých vtedy prekvapilo, že speváčka na pódium vôbec vyšla. Fanúšikom sa snažila situáciu vysvetliť, no zároveň sa vyznala, že je dosť možné, že čoskoro odpadne.

Aj toto video je dôkazom, že Britney bola pravdepodobne do všetkého nútená svojím manažmentom, vrátane otca, ktorý jej majetok spravuje.

Súdny spor speváčky s jej otcom sleduje celý svet a nie je známe, kedy sa speváčka dozvie svoj verdikt. Napokon, všetko závisí na nej – musí všetkým dokázať, že je svojprávna a dokáže sa o seba i svoj majetok náležite postarať. Či k tomu dopomôže aj dôkaz spevu, je otázne.

0
Uložiť článok
Komentovať