V spolupráci s Nikotíninak

Foto: Unsplash

Dopyt po moderných alternatívach je stále väčší, počet fajčiarov každoročne klesá.

Okrem pandémie koronavírusu čelí svet ešte ďalšej. Takej, ktorá je na prvý pohľad tak povediac neviditeľná. Ide o pandémiu fajčenia, ktorá ročne zabije viac ako 8 miliónov ľudí. Z toho až 1,2 milióna sú nefajčiari vystavení pasívnemu fajčeniu.

Fajčenie má na Slovensku dlhodobo klesajúci trend. Údaje týkajúce sa fajčenia zisťoval Úrad verejného zdravotníctva v rokoch 2013, 2016 a 2019 dotazníkom Zdravotné uvedomenie a správanie sa obyvateľov SR. Dáta odhalili, že pred desiatimi rokmi fajčilo okolo 40 % populácie na Slovensku, v roku 2019 to bolo 18,5 %. Podiel nefajčiarov tak u nás od roku 2013 stúpa. Pozitívnou správou je aj klesajúci počet ľudí, ktorým stačí menej ako 10 ks cigariet denne. Tuhí fajčiari teda rovnako ubúdajú.

Fajčenie môže za takmer tretinu všetkých prípadov rakoviny v Európe. Aj preto chce Európska komisia vybudovať takzvanú „beztabakovú generáciu“. Štatistiky ukázali, že až 70 % konzumentov tabaku prejavilo záujem o modernejšie alternatívy. Medzi tie najlepšie hodnotené, na ktoré fajčiari prechádzajú, je práve bezdymový spôsob užívania nikotínu, pričom inovatívnym a diskrétnym riešením môžu byť nikotínové vrecúška od Nikotininak.

Foto: Nikotininak/WhiteFOX

Fajčenie by mohlo byť minulosťou

Vrecúška sa od tradičných nikotínových produktov líšia tým, že neobsahujú tabak, nefarbia zuby a môžete ich používať kdekoľvek. Sú nikotínovou alternatívou, ktorá nesmrdí vášmu okoliu a minimalizuje hrozby pasívneho fajčenia aj nepríjemný zápach.

Foto: Nikotininak/WhiteFOX

White FOX je známy svojimi výraznými produktami, ktoré sú dostupné v piatich variantoch. Vybrať si môžete spomedzi troch mentolových príchutí alebo exotickou tabakovo-ružovou príchuťou skrytou vo White FOX Black v slim vrecúškach pre diskrétny vzhľad pod perami.

Ak však hľadáte ten jedinečný pocit z White FOX, vyberte si veľké Full Charge – najväčšie vrecká na trhu s obsahom až 16,5 mg nikotínu na jedno vrecúško.

Všetky produkty majú rôzne nikotínové sily a rozličné intenzity príchutí, čo vám umožní nájsť variantu, ktorá vám vyhovuje najviac.

Foto: Nikotininak/WhiteFOX

Nikotínové vrecúška sú určené iba pre súčasných používateľov tabaku a nikotínu starších ako 18 rokov. Ide o výrobok, ktorý poskytuje pohodlný, diskrétny a okamžitý zážitok z nikotínu. Neobsahujú žiadny tabak ani decht. Sú vyrobené zo surovín v potravinárskej kvalite, predovšetkým z vody, rastlinných vlákien, zložiek s aromatickými vlastnosťami a nikotínu, ktorý je ale vysoko návykový.

Viac informácií o produktoch nájdete na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram alebo na webstránke: www.nikotininak.sk

V spolupráci s Nikotíninak
0
Uložiť článok
Komentovať