foto: Facebook for Developers

Zuzana Veslíková / / News
Messenger prejde v najbližšom období menšími zmenami, ktoré sľubujú používateľom zjednodušenie a zrýchlenie používania služieb.

Pred pár dňami sme vám priniesli článok o nových aktualizáciách Gmailu, ktoré priniesol Google. V najbližších dňoch nás čakajú vo svete sociálnych sietí ďalšie zmeny. Facebook oznámil inováciu Messengera, ktorá sľubuje zjednodušenie služieb.

foto: Facebook for Developers

Messenger slúži predovšetkým na komunikáciu medzi ľuďmi. Aby mohla prebehnúť čo najjednoduchšie a najrýchlejšie, podrobí sa menším zmenám. Potvrdil to Mark Zuckerberg na konferencii F8 a niekoľkokrát pritom zdôraznil slová ako čisto a rýchlo.

foto: Facebook for Developers

Spodný panel bude zjednodušený na tri ikonky, zamerané najmä na komunikáciu. Zmizne napríklad ikonka s hrami, čo navráti Messengeru pôvodnú chatovaciu funkciu. Ikonky s kamerou a videochatom zostanú na pôvodných miestach, akurát celý priestor sa dostane prehľadnejší a zrozumiteľnejší vzhľad.

foto: Facebook for Developers

Okrem toho David Marcus sľubuje aj príchod tmavého režimu, ktorý určite poteší aj OLED smartfóny. Zmeny by mali prísť údajne už čoskoro.

Pozri aj: Zuckerberg oznámil, že Facebook plánuje čoskoro spustiť zoznamku. Má byť konkurentom tých najznámejších ako je Tinder či Badoo

theverge.com
0
Komentovať (0)