foto: Unsplash

O pracovné pozície, ktoré sú akoby vystrihnuté z tých najlepších snov, tento rok naozaj núdza nie je.

Ak tento rok intenzívne premýšľate nad zmenou svojej práce, mali by ste vedieť, že ste si vybrali ten správny čas. Tento rok sa totižto roztrhlo vrece so zaujímavými ponukami, ktoré ponúkajú prácu snov snáď pre každého.

Najnovšia práca snov, ktorá by vás mohla zaujať, patrí medzi tie luxusnejšie. Hlavnou náplňou šťastlivca, ktorý túto pracovnú pozíciu získa, bude skúšanie jácht a ich následné recenzovanie. Spoločnosť HushHush, ktorá pracovnú pozíciu ponúka, tak svojmu zamestnancovi poskytne luxusný životný štýl, pravidelné dovolenky a veľké množstvo zážitkov vďaka cestovaniu.

foto: Pexels.com

Ku skúšaniu jácht príde ešte predtým, ako sa samotná jachta dostane na stránku. Recenzent je povinný na lodi žiť, jesť a takisto aj spať po celý týždeň. Počas tejto doby je dôležité vyskúšať úplne všetky funkcie a kvalitu, ktorú jachta ponúka.

Samozrejme, za túto prácu pracovník dostane aj peniaze. Za recenziu jednej jachty dostane šťastlivec 1 000 libier (približne 1 163 €). S predpokladaným počtom 50 jácht ročne tak recenzent dostane 50 000 libier (približne 58 145 €).

HushHush.com je spoločnosťou, ktorá predáva súkromné lietadlá, jachty či dokonca aj súkromné ostrovy. Poskytuje tak vysokokvalitné služby pre svojich zákazníkov. Od recenzenta bude vyžadovať aj cestovanie po svete na danej jachte, ktorú bude skúšať. Ako uvádza, síce to „nie je potrebné, no bolo by to prospešné“. Sám zakladateľ spoločnosti, Aaron Harpin, povedal: „Sme špičková spoločnosť a očakávame, že naše produkty budú mať najvyššiu kvalitu. Práve preto sa snažíme najať niekoho, koho hlavnou úlohou bude výlučne posudzovať kvalitu jachty a zabezpečiť, aby spĺňala vysoké štandardy. Potrebujeme niekoho, kto je spoľahlivý, tvrdo pracuje a má cit pre detail. Dúfame, že nájdeme niekoho, kto je pre túto prácu ako stvorený.“

foto: Pixabay.com

A ako získať túto prácu snov? Žiadateľ musí mať najmenej 21 rokov, musí mať platný cestovný pas a musí byť k dispozícii počas celého roka. Okrem toho by mal žiadateľ spĺňať podmienky, ktoré stanovil sám zakladateľ, ako byť spoľahlivý, tvrdo pracujúci s citom pre detail. Následne už len stačí vyplniť dotazník a veriť, že práve vy budete šťastlivcom, ktorý získa prácu snov.

thisisinsider.com
Uložiť článok

Najnovšie články