Foto: MovieStillsDB

Vráti sa Joaquin Phoenix ako šialený Joker?

Filmový svet sa pýši ďalším filmovým hitom. Tým je aj na základe ošiaľu, ktorý na všetkých frontoch spôsobil, film o azda najznámejšom komiksovom zlosynovi, Jokerovi. A keďže peniaze aj pozitívne reakcie divákov sa sypú viac-menej samotné, nie je sa čomu čudovať, že štúdio Warner Bros. chce zo svojho nového hitu vytrieskať ešte viac. A aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý už údajne pracuje na pokračovaní.

Informáciu na svojom webe uviedol portál We Got This Covered, ktorý sa odvoláva na zdroj veľmi blízky samotnému štúdiu, ktoré za snímkou Joker stojí. Vyzerá to teda tak, že excelentný herecký výkon hlavného hrdinu v podaní Joaquina Phoenixa na veľkom plátne uvidíme ešte raz. O čom však pokračovanie bude?

Samozrejme, s príbehom samotného Jokera sa dá hrať viacerými spôsobmi. Režisér a scenárista snímky Todd Phillips totiž nevypovedal celý príbeh ikonickej postavy a rozhodne tu ešte je čo rozprávať. V jednotke sa totiž tvorcovia zamerali na zrod azda najznámejšieho zlosyna vo svete komiksov (a filmov z nich prameniacich).

Foto: MovieStillsDB

O niekoľko rokov neskôr

Chystaný Joker 2 by sa mal odohrávať niekoľko rokov po udalostiach zobrazených v jednotke a mal by sa viac zamerať na to, ako sa z neho stal kriminálny postrach Gotham City. To zároveň nevylučuje, že by sme vo filme mohli vidieť aj iných zloduchov

A prečo sa na informácie, ktoré portál WGTC berie taká veľká váha? Ako podotkol portál Filmkult, nie je to prvýkrát, čo redaktori  spomínaného webu priniesli exkluzívne informácie o budúcich plánoch produkčnej spoločnosti Warner Bros. ešte skôr, než ich štúdio vôbec oficiálne potvrdilo.

WGTC napríklad ako prvé prišlo so správou, že herec Mahershala Ali si zahrá postavu Jima Gordona v pripravovanom Batmanovi, či napríklad, že herečka Viola Davis si zopakuje postavu v novom filme The Suicide Squad.

Samozrejme, všetky informácie treba ešte stále brať s rezervou, nakoľko všetko môže byť úplne inak. Pokračovanie Jokera – najnekomiksovejšieho komiksového filmu tohto storočia – by totiž uvítali takmer všetci jeho fanúšikovia.

We Got This Covered, Filmkult
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )