Foto: TASR - Jaroslav Novák

Matovičovo hnutie bude Korčoka podľa slov svojho lídra voliť preto, aby mladí ľudia neutekali do zahraničia a neostali tu po nich len opustení rodičia.

Hnutie Slovensko bude v druhom kole prezidentských volieb voliť občianskeho kandidáta Ivana Korčoka. V druhom kole prezidentských volieb sa podľa predsedu hnutia a poslanca Igora Matoviča o hlasy voličov uchádzajú dvaja kandidáti, ktorí majú vlastný unikátny príbeh.

„Na jednej strane Peter Pellegrini (Hlas-SD), ktorý dvadsať rokov využíva svoju povrchnú krásu na ohlúpenie voličiek, aby následne ich hlasy zneužil na svoju vernú službu mafii. Na druhej strane je človek, ktorý tridsať rokov verne slúžil vlasti, Ivan Korčok. Áno, človek s chybami, ale nie zákerný,“ uviedol na dnešnej tlačovej besede poslanec.

„Zlo menom Pellegrini“ podľa Matoviča zvíťazí vtedy, ak dobrí ľudia ostanú v sobotu doma a neprídu voliť. Matovičovo hnutie bude Korčoka podľa slov svojho lídra voliť preto, aby mladí ľudia neutekali do zahraničia a neostali tu po nich len opustení rodičia.

„Ak to poviem obrazne, dnes stojíme pred výberom z dvoch áut. Na jednej strane krásne navoňaný a krásne naružovo nalakovaný Moskvič, ktorý je však z vnútra úplne zhnitý. Na druhej strane síce jazdená, ale spoľahlivá Škoda Octavia. Ktorému autu zveríte svoju dôveru, ak viete, že s rodinou vás čaká dlhá a náročná cesta?“ spýtal sa Matovič.

Uložiť článok

Najnovšie články