Foto: MovieStillsDB

Prvý náhľad na to, ako bude vyzerať nová séria seriálu Sex Education.

Streamovacia služba Netflix s príchodom blížiacej sa premiéry tretej série populárneho seriálu Sex Education vydala vôbec prvú upútavku. Tá má pomerne nezvyčajný charakter a je vlastne akousi reklamou na znovuotvorenie strednej školy, na ktorej sa celý dej seriálu odohráva.

Obľúbená streamovacia služba sa rozhodla fanúšikom seriálu Sexuálna výchova (Sex Education) ponúknuť nezvyčajný náhľad na to, ako bude vyzerať chystaná nová várka epizód. Pripravila totiž teaser, ktorý nie je typickou upútavkou, ale skôr reklamou na školu, na ktorej sa dej seriálu odohráva. Vidieť tak môžeme dve hlavné postavy – Asu Butterfielda (Otis) a Emmu Mackey (Maeve), ako lákajú „študentov“ na jej návštevu.

Foto: MovieStillsDB

Reklama na školu zo Sex Education

Škola Mooredale Secondary sa chystá na novú éru s novou riaditeľkou, ktorá sa rozhodla napraviť mienku, ktorá o vzdelávacom zariadení a jej študentoch v meste panuje. Nový režim prinesie viacero zmien, čo zároveň bude tiež základom pre nové dejové zápletky.

Ako je z upútavky, ktorú si môžete pozrieť nižšie, zrejmé, nová riaditeľka zavedie v škole nové pravidlá, vrátane školských uniforiem pre všetkých študentov, čo sa zrejme mnohým nebude pozdávať.

Nové postavy obohatia dej

A aj keď samotný teaser toho veľa o deji neprezradí, je predzvesťou príchodu dlhšieho a plnohodnotnejšieho traileru, ktorý by mohol doraziť už čoskoro. Okrem toho ale máme možnosť v plnej kráse vidieť aj dve nové postavy – konkrétne ide o postavu novej riaditeľky Hope, ktorú stvárni herečka Jemima Kirke a postavu študentky Cal, ktorú stvárni Dua Saleh.

Tvorcovia sľubujú v dlho očakávanej tretej sérii Sex Education časový posun a aj ďalšie nové postavy. Lákadlom je niekdajšia hviezda filmovej série Harry Potter, herec Jason Isaacs (v Potterovi hral Luciusa Malfoya). Ten stvárni postavu Petera Groffa, brata niekdajšieho riaditeľa školy v Moordale.

Okrem toho sa ale vrátia aj staré známe tváre, na ktoré sme v seriáli zvyknutí. Premiéra je naplánovaná na 17. septembra 2021 a Netflix tradične vypustí všetky epizódy naraz.

0
Uložiť článok
Komentovať