Reprofoto: Instagram (julie__hojdyszova) / Instagram (tvmarkizaofficial)

Predposledná epizóda Ruže pre nevestu so sebou priniesla množstvo kritiky i sĺz.

Po predposlednej epizóde Ruže pre nevestu neostala v slzách len vypadnutá Jennifer. Po jej odvysielaní totiž ľudia nešetrili kritikou a namiesto súťažiacich sa zamerali na ich rodiny. 

Potenciálny ženích Radko mal možnosť zoznámiť sa s rodinami troch posledných súťažiacich – Júlie, Jennifer a Stanky. A ako sa ukázalo, ich správanie nehodnotil len on. Po odvysielaní epizódy totiž ľudia hneď začali zdieľať svoje názory na rodiny žien a nebrali si servítku pred ústa. Najmenej kritiky dostala rodina Jennifer, ktorá bola podľa ľudí najnormálnejšia, Stankinu mamu mnohé diváčky označili za chladnú, no najviac negativity si odniesla mama Júlie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Nešetria kritikou

Kritické poznámky na rodinu Júlie sa objavili na rôznych platformách a pod rôznymi príspevkami. Ľudia dokonca vytvárajú aj vlastné, len aby sa mohli k jej mame vyjadriť. Najviac kritiky sa však objavilo pod ukážkou z danej časti, ktorú zverejnila samotná Markíza.

„Dúfam, že aspoň po tomto bude Radkovi jasné, že Jula nie je správna voľba. Des a hrúza tieto dve, a asi aj ich široká rodina. Krásne sa odprezentovali, ja byť ich rodina, hanbím sa,“ vyjadrila svoj názor napríklad jedna diváčka.

Ďalšia si už servítku pred ústa nebrala. Napísala: „Juliina matka je chodiaca reklama na to, čo od svokry a matky nechcete – vyzerá a správa sa ako alkoholička (ešte má po celom tele červené fľaky), jednoduchá (až primitívna) a strelená žena – reprezentácia rodiny level -1, môžete mať skvelú a zábavnú rodinu a vedieť ju reprezentovať ako rodičia Jennifer…“

„Prepáčte, ale tak ako sa správala Julinina mamina, tak to bola drzosť jak ploštica, takto sa nespráva slušná dáma a rovnako sa tak správa aj Júlia, stále len niekoho zosmiešňovať, urážať,“ opísala tretia.

V komentároch sa navyše viackrát zopakovalo toto prirovnanie: „Pripomínali mi macochu s Dorou z Popolušky.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Reagovala v slzách

Uložiť článok

Najnovšie články