Festival Pohoda po tohto týždňovej správe o ukončení spolupráce so Zlatým Bažantom rozvírila diskusie o tom, s ktorým pivovarom nadviaže spoluprácu na ďalšie roky....

Festival Pohoda po tohto týždňovej správe o ukončení spolupráce so Zlatým Bažantom rozvírila diskusie o tom, s ktorým pivovarom nadviaže spoluprácu na ďalšie roky. Nielen to mali organizátori oznámiť na dnešnej tlačovej besede (16. decembra).

Počas uplynulého týždňa zverejňoval festival Pohoda na facebooku hádanky ďalších účinkujúcich. Kto si myslel, že to budú K-X-P, HO9909, Chicks On Speed, Parov Stelar, Saul Williams, Spor či PJ Harvey, nemýlil sa. Pohoda tak napĺňa bohatý narodeninový line-up už počas tohto roku a všetci sú skutočne zvedaví, koho ohlásia na ďalší rok.

pohoda
Jaroslav Novák

Pohoda sa taktiež vracia k Milk Studiu, ktoré sa stará o grafickú stránku celého festivalu, s čím sme sa už mohli stretnúť pri doterajších ohlasovaných menách či hádankách kapiel.

Aké pivo sa bude na Pohode čapovať? Toto zaujímalo každého asi najviac. Bude to jedno z najlepších slovenských pív, ktoré každý rok získava mnoho ocenení, hlavne v zahraničí. Banskobystrický pivovar Urpiner si za posledné roky získal čoraz viac fanúšikov a nečudo, že si ho obľúbil aj festival Pohoda (alebo iba obľúbi?).