Foto: YouTube.com/Eric White

Slovensko toto leto trápi počasie ako na hojdačke.

Chvíľku sa varíme v neznesiteľných horúčavách, tie však po chvíľke vystriedajú silné búrky. Veľkú časť sveta však momentálne trápi najmä teplo a kto by sa nechcel vo viac ako 30°C osviežiť niekde na pláži. Ako uvádza portál BoredPanda, teraz nemusíte cestovať za plážou stovky, ba tisícky kilometrov. Inšpirujte sa mužom, ktorý si vytvoril vlastnú pláž, a to priamo vo svojej záhrade.

Na dvore môžete mať súkromnú oázu

K letu neodmysliteľne patria nanuky, bazény, výlety a ideálne pláž s pieskom a priezračne čistou vodou. Nie každý však má možnosť za vysnívanou dovolenkou na pláži vycestovať. Našťastie, nájde sa riešenie. Eric White je totiž zakladateľom spoločnosti Zydeco Construction, ktorá sa  zameriava na úpravu exteriérov a z obyčajného dvora dokáže vyčarovať krásnu oázu, kde si odpočiniete tak, ako nikde inde. Bude to totiž vaša súkromná oáza, o ktorú sa nebudete musieť deliť so žiadnymi turistami.

Vybudovanie oázy za cenu bazéna

Spoločnosť Zydeco Construction má svoj domov v meste Maurepas v Louisiane a ak by ste si mysleli, že výstavba súkromnej oázy je len pre tých najbohatších, ste na omyle. Jej vybudovanie totiž stojí zhruba toľko, čo výstavba obyčajného bazéna, teda v prepočte 18 000 eur.

Hľadá riešenia aj tam, kde zdanlivo žiadne nie sú

V rozhovore pre USA Today’s The Daily Advertiser sa White vyjadril, že vždy túžil robiť niečo výnimočné, budovať niečo, čo nemá len tak každý. Dodáva, že na trhu nenájdete len tak ľahko spoločnosť, ktorá by vám na dvore vytvorila oázu. Navyše, aj keď sa zdá, že na vašom dvore je to nemožné, White riešenie nájde a jeho spoločnosť urobí všetko pre to, aby vyhovela aj tomu najnáročnejšiemu zákazníkovi.

Cesta za úspechom nebola jednoduchá

White v rozhovore dodáva, že cesta k budovaniu snov nebola vôbec ľahká, nepodarilo sa mu totiž dokončiť štúdium a v 15 sa z neho stal bezdomovec. Vystriedal niekoľko prác, až kým sa zamestnal v stavebnej spoločnosti. Tento biznis sa mu zapáčil natoľko, že si nakoniec založil vlastnú spoločnosť s názvom Cool Pool. Tú po čase predal a dnes je zakladateľom spoločnosti, ktorá vytvára oázy na želanie.

Oáza je ideálnym riešením

Isté je, že v horúčavách, aké zavládli tento rok, má White a jeho spoločnosť plné ruky práce. Počas tých najteplejších dní by ste nemali zabúdať na dostatok tekutín a na správne oblečenie, ktoré vás schladia. Nemali by ste však svoje telo vystavovať priveľkému šoku, napríklad vo forme ľadovej vody. Vlastná oáza na dvore je teda, zdá sa, ideálna.

boredpanda
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )