Screen foto: facebook - Kristína Kovešová

Reportáž TV Markízy odhalila muža, ktorý sa neváhal stretnúť s maloletou dievčinou, s cieľom milovať sa s ňou.

To, že internet je miesto, kde sa na zoznamkách môžu vyskytnúť rôzne podivné indivídua, vie asi každý. Najzraniteľnejšie skupiny v tomto prípade sú ľahkovážni ľudia a samozrejme deti. A na to sa zamerala aj redaktorka Televízie Markíza Kristína Kövešová. Na internetovej zoznamke si zriadila falošný profil 11-ročného dievčaťa, ktoré by sa chcelo zoznámiť. Po krátkej chvíli sa jej začali ozývať muži rôznych vekových skupín s návrhmi, ktoré sú len ťažko pochopiteľné. 

Redaktora Kristína Kövešová vytvorila profil 11-ročnej Mii, ktorá nemá žiadne skúsenosti, okrem jedného tajného bozkávania. Viacerí muži sa správali, ako keby mali pred sebou „podhodenú“ ľahkú korisť. Vôbec im nevadil nízky vek a dievčaťu bez ostychu navrhovali sex či bozkávanie v aute.

V reportáži si redaktorka Kristína Kövešová s jedným z týchto mužov dohodla stretnutie, samozrejme v úlohe spomínanej 11-ročnej Mii. Muž na stretnutie prišiel. Keď redaktorka k nemu pristúpila, 48-ročný muž prekvapivo neušiel a začal redaktorke odpovedať na jej otázky. V rozhovore už nebol pochopiteľne taký odvážny, ako pri četovej komunikácii s malým dievčaťom a snažil sa situáciu zľahčovať.Celú reportáž si môžete pozrieť tu. Odborníci z polície, ako aj psychológovia hovoria o tom, že muž má zjavne pedofilné sklony a takýto človek by mal určite vyhľadať odbornú pomoc. Video bolo ukázané polícii, ktorá dúfajme podnikne adekvátne kroky. Ak by totižto tento prípad nebol fingovaný a na stretnutie by naozaj prišlo malé dievča, situácia by mohla poľahky vyvrcholiť do nepekného scenára.

Pozri aj: Video z ktorého mrazí. Ilegálne zápasy psov sú žiaľ aj na Slovensku smutnou realitou

tvnoviny.sk

Najnovšie články