Foto: Walt Disney Studios Motion Pictures, Warner Bros. Television Distribution

Budúci rok nám sľubuje extrémne horúce filmy.

Môžeme sa tešiť na pokračovanie Toy Story či Star Wars, no zároveň do kín príde aj hraný Aladdin od Guya Ritchieho. Bude to naozaj veľké a renesanciu pritom nebude zažívať len strieborné plátno. Na naše obrazovky sa vráti aj mnoho veľkolepých seriálov, spomedzi ktorých by sme nemali zabúdať napríklad na Peaky Blinders.

Ak má byť tento rok pre filmy skvelý, tak celé to zdôrazní mesiac apríl. Čo tento mesiac teda predstavuje? Nuž, čo sa týka televízie, svoje vysielanie zavŕši poslednou sériou najdrahší seriál všetkých čias, Game of Thrones. Okrem toho však dorazí do kín aj (pravdepodobne) posledný film zo série marveláckych Avengerov – Avengers: Endgame.

Fanúšikovia sa načakali

Obidva projekty majú enormné zastúpenie fanúšikov a tí trpezlivo čakali na svoje vytúžené výsledky. Malej provokácie sa však dočkali už minulý týždeň, kedy boli vydané prvé trailery k obom projektom. Výkonný riaditeľ Disneyho, Robert Iger, prezradil, že odkedy je trailer k novým Avengerom na svete, pozrelo si ho už viac ako 100 miliónov ľudí, čím rozdrvil rekord posledného filmu zo série.

To najlepšie na záver

Pre mnoho ľudí sú Avengeri najočakávanejším filmom tohto roka. Stále by sme však nemali zabúdať na pokračovania ďalších významných sérií. A mimo toho, ako sme už zmienili, spokojní budú aj fanúšikovia Game of Thrones. Epizódy v poslednej sérii budú spravidla presahovať hodinovú stopáž a niektoré z nich budú dokonca dlhé, ako celovečerný film. S rozpočtom 15 miliónov na epizódu sa máme skutočne na čo tešiť.

Otázne je teda napríklad to, či si konečne Jon Snow a Daenerys Targaryen uvedomia, že sú pokrvní príbuzní, ale aj to, kto sa zmocní siedmich kráľovstiev. Nuž je to vzdialené len 17 týždňov, čo znamená, že stihnete odpozerať celý seriál od začiatku alebo si každý týždeň pozrieť jeden Marvel film. A pokojne aj oboje.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )
Príbehy