Foto: interez.sk

Najnovšia pracovná ponuka bola vypísaná len včera.

Ako ste už pravdepodobne zachytili, poľský reťazec Biedronka by tento rok mal otvoriť brány pre svojich zákazníkov aj na Slovensku. Medzi ľuďmi spôsobila táto informácia menšie šialenstvo a je vidieť, že Slováci majú o nákup v tomto supermarkete záujem, napokon, navštevujú ho aj u našich susedov. Ešte začiatkom marca sme vás informovali o prvých pracovných ponukách, ktoré vypísala spoločnosť Jeronimo Martins Slovensko, s. r. o., prevádzkujúca Biedronku. A to nielen v Bratislave, ale aj v Trnave. Teraz sme našli ďalšie. 

Len pred niekoľkými hodinami pribudla na Profesii nová pracovná ponuka týkajúca sa Biedronky. Obsadzuje sa pozícia „pracovník/pracovníčka administratívy v sklade“, s miestom výkonu práce v Trnave.

Plat 1300 eur plus bonus

Čo sa týka mzdy, spoločnosť ponúka plat 1300 eur a sľubuje aj mesačný výkonnostný bonus do výšky 250 eur. Jedným dychom však ponuka dodáva, že „konečný plat bude závisieť od skúseností kandidáta“.

Náplňou práce pracovníka či pracovníčky v sklade bude každodenná inventarizácia produktov, kontrola dátumov spotreby, zásob v sklade aj v obchode, vytváranie reportov a na starosti bude mať aj ďalšie úlohy.

Foto: interez.sk (Zuzana Veslíková)

Sú tu aj ďalšie ponuky

Okrem tejto pracovnej ponuky sú na Profesii vypísané aj ďalšie tri. Jedna z nich sa týka taktiež Trnavy a ide o „kontrolóra kvality čerstvých potravín“. V tomto prípade je avizovaný plat o niečo vyšší, a to 1800 eur mesačne v hrubom.

Čo sa týka bratislavských ponúk, hľadá sa „junior špecialita nákupu“, ktorý si môže zarobiť 1600 eur mesačne, či „administration specialist“ s rovnakou avizovanou odmenou. 

Foto: Screen Profesia
Uložiť článok

Najnovšie články