Foto: Profimedia

Angelina zmenila vzhľad a ľudia zdieľajú svoje názory. Nie všetky sú však pozitívne.

Svetoznáma herečka je v centre diania pre jej vzťah s deťmi a manželom, no to nie je jediný dôvod, pre ktorý o nej ľudia diskutujú. Zmenila totiž účes a vraj tým zvýraznila všetky svoje nedokonalosti.

Ako informuje portál Brightside.me, Angelina Jolie nedávno oslávila 49 rokov a stále vyzerá skvelo. Svoj nový vek podporila aj zmenou vzhľadu, ktorá okamžite vyvolala diskusie a ľudia sa rozdelili na dva tímy – niektorí jej nové blond vlasy absolútne milujú, no iní zas tvrdia, že vyzerá bledo a nevýrazne a tento účes zvýrazňuje to, že je príliš chudá.

Foto: Profimedia

Skritizovali na nej všetko

Keď si fanúšikovia prezreli najnovšie fotografie hollywoodskej hviezdy, očividne sa nemohli zdržať kritických poznámok. Viacerí tvrdili, že blond farba k nej jednoducho nesedí a že spravila chybu, keď sa nechala prefarbiť. „Blond jej nesedí!!! Pre ňu sú vhodné len hnedé vlasy,“ argumentovala jedna osoba na sociálnej sieti. Ďalšia sa hneď pridala: „Blond jej nepristane.“

Tretia zas vysvetlila, že v blond farbe zaniká a robí ju nevýraznou. Našla sa však aj osoba, ktorá si nebrala servítku pred ústa. Napísala: „Asi si dala urobiť facelift a zmenila si vlasy, aby to nebolo také nápadné.“ Objavil sa tiež názor, že blond vlasy spôsobili, že vyzerá oveľa staršie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Entertainment Tonight (@entertainmenttonight)

Vlasy však neboli to jediné, čo ľudia kritizovali. „Nikdy nevyzerá zdravo!!! Je príliš vychudnutá a bledá,“ odkázal komentujúci. „Vyzerá, že naschvál hladuje. Je taká chudučká,“ pridala sa hneď ďalšia.

Kritike sa nevyhli ani jej pery. „Neustále vyzerá, že potrebuje balzam na pery,“ skonštatovala fanúšička. „Jej pery vždy vyzerajú suché a popraskané,“ súhlasila ďalšia.

Uložiť článok

Najnovšie články