Foto: profimedia

Salma Hayek má telo ako bohyňa.

Salma Hayek vie, ako má nosiť svoje krivky a ako si udržať krásnu postavu. Nedávno sa objavilo porovnanie, ako vyzerala v plavkách v roku 1999 a ako sa v rovnakej polohe odfotila v roku 2020. Mnohých ľudí tým totálne odrovnala.

Na fotografie upozornil portál Hola. Ikonická 57-ročná mexická herečka má za sebou počas mnohých rokov svojej kariéry množstvo rôznych fotení. V nedávnom príspevku dokázala, že niektoré pózy nikdy nezostarnú. Vo fotografiách, ktoré zdieľala, prezradila, že sú z kampane H&M z roku 1999 a Édgara Ramíreza pre L’OFFICIEL v roku 2020.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

V plavkách vyzerá skvelo

Nedávno sa herecká hviezda ukázala vo Francúzsku v Cannes, kde bola v hnedých bikinách a predvádzala svoje krivky. Mnohí ľudia si všimli, že Salma vyzerá neuveriteľne a niektorí poznamenali, že asi ani nestarne. „Salma je skutočne zosobnením vína. Nestarne, len sa vekom zlepšuje,“ napísal jej jeden fanúšik a ďalší ju zasypali mnohými obdivnými komentármi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Salma Hayek je známa tým, že veľmi rada relaxuje na svojej jachte a pláva v bazéne. Ako jeden zo spôsobov, ako zostať zdravá a vo forme, využíva aqua aerobik. Keď v júli 2023 dosiahla 25 miliónov sledovateľov, predviedla video, v ktorom cvičí v bazéne a nezostalo bez povšimnutia. Fanúšikovia ju veľmi radi vidia v bikinách. „Vidím, že sa vám všetkým páčia moje fotky v bikinách, tak tu je cvičenie pre vás všetkých. Neznášam cvičenie, ale rada oslavujem pekné chvíle tancom vo vode,“ napísala.

Uložiť článok

Najnovšie články