Foto: Twitter.com (CIA)

Zrejme sa všetci zhodneme na tom, že zamestnancovi CIA by nemal uniknúť žiaden detail.

Ľudská pozornosť však nie je neomylný stroj. CIA sa preto rozhodla, že ľuďom opäť ukáže, že postrehnúť každý jeden detail nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Podarí sa vám nájsť všetky rozdiely?

Foto: Twitter.com (CIA)

Ako informuje portál Daily Mail, CIA sa rozhodla opäť preveriť pozornosť užívateľov Twitteru. Agentúra uverejnila obrázok ulice, na ktorom malo byť pôvodne 11 rozdielov. Pozorní užívatelia si však všimli, že rozdielov je tam viac ako CIA uviedla. Aj keď tie mohli vzniknúť náhodne pri úprave obrázkov, rozdiely navyše, ktoré si nevšimla ani agentúra, tam predsa len sú.

Jeden z užívateľov Twitteru pod obrázkom komentoval, že sa mu podarilo nájsť nie 11, ale 13 chýb, ďalší ich však objavil až 16. Niektoré rozdiely sú úplne nenápadné, zmeniť sa napríklad mala výška hydrantu, inde zas mal pribudnúť tieň, ktorý na pôvodnom obrázku nebol. Aj keď sa zdá, že užívateľov tieto hádanky z dielne CIA bavia, našlo sa aj niekoľko kritikov. Tí tvrdia, že tieto hádanky sú detinské a nemajú úroveň.

CIA však už pri prvej hádanke podotkla, že je dôležité vždy hľadať príležitosť naučiť sa niečo nové, aj keby to malo znamenať hľadanie drobných rozdielov medzi dvoma na prvý pohľad rovnakými obrázkami. Koľko rozdielov sa vám podarilo objaviť?

Riešenie hádanky:

Foto: Twitter.com (CIA)

Dokážete nájsť na obrázkoch aj zvyšné rozdiely? 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )