Na Slovensku sa nájde množstvo ľudí, ktorých fascinujú mince a venujú sa zberateľstvu. Na internete nájdeme skupiny, v ktorých o nich vášnivo diskutujú, zamieňajú si ich, alebo dokonca predávajú. V jednej takej sme narazili na bizarný príspevok, ktorým si autor pravdepodobne urobil z takýchto postov žart a dočkal sa masívnej reakcie.
„Keďže tu všetci predávate dvojeurovky, aj ja skúsim predať,“ začal vo svojom príspevku istý Pišta a zverejnil ho vo verejnej facebookovej skupine s názvom „2 euro mince za skvelé ceny“, ktorá má cez 13-tisíc členov.
1600 eur v minciach
Najprv uviedol, že ich má asi 1000 kusov a núka ich za 5-tisíc eur. Následne sa opravil s tým, že mince zrátal a je ich 810, no cena zostáva rovnaká. Priložil aj fotografiu, na ktorej je na stole pohodená kopa dvojeuroviek.

Príspevok získal takmer 3-tisíc reakcií, podľa ktorých sa väčšina ľudí na Pištovom humore dobre pobavila. „A obchodníci nemajú dvojeurovky na vydávanie,“ objavilo sa v nejednom zo stoviek komentárov.
Niekto síce priznal, že autora príspevku pozná a vie, že to myslel s humorom, no nie každý to tak pochopil a vyskytli sa dokonca urážky na jeho osobu, podľa ktorých sa má naučiť počítať. No našli sa aj takí, ktorí na jeho vlnu humoru naskočili a ponúkli mu dokonca ešte vyššiu sumu.
Izba už za 26 € na noc: Týždeň som jazdila po skrytom klenote Európy, ktorého sa mnohí boja. Známe miesto veľmi sklamalo
Andreas s rodinou rozbehol biznis v raji na zemi: Dom si prenajmete od 523 eur na mesiac, plávanie so žralokmi musíte zažiť
Na nitrianskej univerzite s internátom opäť došlo k evakuácii, študenti mali práve výučbu. Zistili sme, čo sa stalo
Patrí medzi najbohatších ľudí planéty: Jeho rodina musela ujsť z Ruska, za toto čelil ostrej kritike
Gabriela a Peter pracujú ako zvárači v zahraničí: V Škandinávii sa dá zarobiť aj 12-tisíc eur, ubytovanie často platí firma
Ivana žije v Austrálii, kde si zarobíte minimálne 2 000 eur mesačne. Vyšli sme na obľúbenú chatu v Tatrách
Najhlúpejší výherca lotérie na svete: Michael minul milióny na drogy, spal so 4-tisíc ženami. Napokon prišiel o všetko
Najväčší únos v dejinách: 26 detí pochovali v nákladiaku zaživa, chceli 5 miliónov dolárov. Dnes sú zločinci na slobode
Hľadač leteniek Lukáš: Ryanair propaguje Bratislavu ako skrytý klenot, aby zaplnil lietadlá. Je na Slovensku, ako to využije









Nahlásiť chybu v článku