Foto: Instagram (bibianabardy)

Posledné týždne tehotenstva boli pre ňu veľmi náročné, no zároveň vyzdvihla silu ženského tela.

Tehotenstvo aj materstvo sú skúsenosťami, ktoré preveria každú ženu. Prinášajú vyčerpávajúce chvíle, ale aj obrovskú vďaku, radosť a silu, ktorú si mnohé mamy predtým ani nevedia predstaviť.

Na Instagrame sa Bibiána Bardy úprimne podelila o to, ako prežívala obdobie tehotenstva aj prvé mesiace po pôrode. Zverejnila video, v ktorom porovnala deväť mesiacov „s bruškom“ a deväť mesiacov po narodení dieťatka. K záberom pridala aj otvorené slová o tom, čo všetko pre ňu znamená materstvo a ako ju táto skúsenosť zmenila.

Náročné posledné mesiace tehotenstva

Bibiána Bardy si zaspomínala na obdobie, keď už odrátavala posledné dni pred pôrodom. Nešlo však o bezstarostné čakanie, ale práve naopak. Priznala totiž, že v tom čase to pre ňu bolo psychicky i fyzicky náročné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bibiána Bardy (@bibianabardy)


„9 months in vs 9 months out. Ja si teda nejdem trendy v ničom, ale ako si to tak spätne pozerám… Tak si hovorím len WOW. To fakt toto dokážu ženské telá? Posledné dva mesiace pred pôrodom som chodila za Adamom každý deň a plakala, že prasknem, že to nie je možné, aby som to dala do termínu. Vďakabohu, že som nepraskla, ale praskla len tá voda (na termín skoro presne),“ napísala úprimne.

Materstvo ako športová disciplína

Uložiť článok

Najnovšie články