Zmiznutie 43-ročného poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja Asena Almášiho, ku ktorému došlo pred 16 rokmi, zostáva aj po takom dlhom čase stále nevyriešené. Informovala o tom v piatok na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, ktorá vtedy po nezvestnom vyhlásila pátranie, ale bezvýsledne.
Podľa očitého svedka 6. apríla 2009 pred svojím domom v Banskej Bystrici nastúpil do šedého auta, odkiaľ odišiel na neznáme miesto. Nikto ho odvtedy viac nevidel.
„Keďže išlo o známeho poslanca, v Banskej Bystrici sa začali šíriť rôzne fámy a teórie o jeho zmiznutí. Polícia všetko preverila, avšak ani jedna z nich sa nezakladala na pravde. Zmiznutie Asena Almášiho tak dodnes zostáva veľkou záhadou,“ uviedla polícia.
Odporúčané články
Boli sme na kúpalisku za 12 €: Plavecký bazén zatarasili ležadlom, nafukovacia atrakcia ležala v tráve
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi














Nahlásiť chybu v článku